Kurtlar Vadisi Counter Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar
andrei bir copy paste counter stike counter strike evet iste kabul pala polat resimler strike 1 suleyman terorist Kurtlar Vadisi Counter Oyunu Kurtlar Vadisi Kantir kurtlar vadisi kantır kurtlar vadisi counter oyunu..Kurtlar Vadisi Karakterlerle Counter Strike Oynayin !

Evet arkadaslar artik counter strike oyununu kurtlar vadisi karakterlerlen oynayabilirsiniz.
yapmaniz gereken su:
asagidaki vercegim linki tiklayin ve indirmeye baslayin.
icindeki dosyalari counter stike klasorine copy paste yapin Very Happy
Kur Dosyası – Mutlaka Okuyun !!.doc… yazili dosyada cok net bir sekilde ne yapmaniz gerektigini acikliyor.

Not…
counter strike 1.5 yuklu olmasi lazim 1.6 kabul etmiyor.

iste size oyundan bazi resimler

Karakterler:

Counter
1.Polat Alemdar
2.Suleyman Cakir

Terorist
1.Tilki Andrei
2.Pala

Download

Etiketler:kurtlar vadisi kantır kurtlar vadisi counter oyunu kurtlar vadisi kantir kurtlar vdisi kantır cs 1 6 kurtlar vadisi karekterleri kantırkurtlar vadisi indir
Kurtlar Vadisi karakterleri listesi: Bu maddede Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu adlı televizyon dizilerinde yer alan karakterlerin listesi yer almaktadır.
Kurtlar Vadisi: Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003'te Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla ve güncelliğini yitiren Deli Yürek projesinin sona ermesiye başlayan Türk aksiyon dizisidir.
Kurtlar Vadisi Pusu: Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir.
Kurtlarla Dans: Dances with Wolves En iyi Film dahil 7 Akademi Ödülü kazanmış 1990 yapımı film.Kevin Costner bu filmde hem yönetmen olarak hem de oyuncu olarak görev almıştır.
Kurtlar Vadisi Irak: Kurtlar Vadisi Irak, yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı 2005 yapımı Türk filmidir.
Counter-Strike: Counter-Strike (Türkçe: Karşı Taarruz), Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yaratılmış Half-Life adlı oyunun eklentisi olup daha sonra Valve Corporation tarafından isim hakları satın alınarak geliştirilmeye devam edilmiş bir taktiksel FPS aksiyon oyunudur.
Counter-Strike: Global Offensive: Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı türünden aksiyon oyunudur.
Kalpazanlık: Kalpazanlık, genelde bir paranın ya da dokümanın sahte kopyasını üretmektir. Ancak günümüzde giyim, yazılım, ilaç, saatler ve bunun gibi diğer üretilen ürünlerin patentlerine veya tescil marka haklarına önem vermeksizin üretilmesi manasına da gelir.
Oyunun Kuralı (anlam ayrımı): * Oyunun Kuralı (film, 1939), Jean Renoir'ın yönettiği 1939 yapımı Fransız filmi. Özgün adı La Règle du Jeu.
Oyunun Kuralı (film, 1939): Oyunun Kuralı 1939 Fransa yapımı komedi filmdir. Filmin açılış yazılarında da belirtildiği gibi bir dramatik fantezi filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir