Kurtlar Vadisi Raconları

Sponsorlu Bağlantılar
bunu burda cani deme dilini elif evet halim hani herkes hiiiii katil keser mafya malum misin olur racon ruslar yok Kurtlar Vadisi Raconları Kurtlar Vadisi Raconlar kurtlar vadisi racon kurtlar vadisi raconları kurt..Kurtlar Vadisi’nin Unutulmaz Replikleri

Polat: Sana iyi bakıyorlar mı güllü?

Erhan: İyi bakıştan kastın ne Polat abi?

Polat: Hani şimdi sen harp malulüsün.Heryerde öncelik senin..

Erhan: Abdülhey işitiyor msun? Sana bu laflar.

Seyfo: Çıkar tepemize çıkar bu ibibik kuşunu.Sonra ineceği bellidir.
Polat: Benim Erhan””ım aslanlar gibi çarpışmış,vurulmuş yatıyor.Hanginizde bir çizik var?

Memati: Fakat abi Erhan””ı görecektin..saydım;tam 8 kişiyi devirip öyle yıkıldı.

Seyfo: Yok Ulubatlı Hasan.

Erhan: Bayrağı dikemedim ona yanıyorum Polat Abi..Malum şahsa yönelik operasyonları biraz erteleyebilir misin?

Polat: Sensiz olur mu Erhan? Biz uğurumuz olmadan yola çıkar mıyız?

Erhan: Çok teşekür ederim Polat Abi..sende benim uğurum olur musun?Şuraya bir imzanı atar mısın?

Polat:Tabi atarım canım..

Seyfo: Ruslar atmış imzayı yeğenim..Sen boşuna kalemini tüketme.

Erhan: Dur dayı Rus mus deme..zaten yataktan kalkacak halim yok.

—————————————

Gazeteci: Efendim Sevkoyu siz mi vurdunuz?

Çakır: HIIIII Evet ben vurdum. Arkadaş gömdü; savcı da bizi serbest bıraktı!

—————————————

polat: sen bunu boşanma davası mı geçimsiz karı kocanın arasını bulmaya mı zannediyorsun.burda gördüğün herkes katil cani adamın dilinide keser boğazınıda.

elif: beni korkutamazsın.

polat: bana bak gözümün içine bak çocuğun da kadının da hayatını kurtaran benim servetin ölüm emrini de ben vermedim, ama masun iki insanın hayatını kurtardım ben. Bu işin doğruluğunu yanlışlığını seninle tartışmam, çünkü bu alemde raconu şahıslar koymaz. Bu alemde bir racon vardır; şahıslar uygular. Şimdi gözümün içine bakarak söyle: bu davayı bırakıyor musun!?

elif: hayıııır

polat: o zaman yapılan işi sorgularsan dillendirirsen tartışırsan senin dilini keserim raconu uygularım mafya avukatıysan raconları bileceksin ona göre davranacaksın

elif: ben mafya avukatı değilim inanmadığım boşanma davasını bile üstlenmem bu davayı üstlendim çünkü gerçeklerin açığa çıkmasını istiyorum benim için şahıslar önemli değil çakır ölmüş polat ölmüş memati ölmüş umrumda değil ama bu insanların ölmesi gerçeklerin açığa çıkmasını engelliyecekse işte o zaman umrumda olur avukatlığında bir raconu var sen sizde onu uyguluyacaksınız ben size kimseyi öldürmemeniz gerekiyor diyorsam onu yapıcaksınız benim korkularım yok kaybeticek birşeyimde kafamın tasını attırırsan o zaman mafya avukatı olurum öyle sizin gibi dil kesim küçük mafyaylada çalışmam alemin en büyüğü kimse onunla çalışırım sizide birgün yaşatmam.

polat: boyun kadar dilin var.

seyfo dayı: yeğenim son dediğinin altına imzamı atarım.

————————————–

Polis: Bize polatın nerede olduğunu söyle sorguyu bitirelim .

Memati: Açın dünya haritasını bakın. Ben ne biliyim.

————————————–

Polat: istersen sende gel poligona gidiyoruz

Elif: ay çok romantik

Polat: tamam gel.mum ışığında sıkarız

Elif: çok komik ya!…:muha:

Etiketler:kurtlar vadisi racon kurtlar vadisi raconları kurtlar vadisi raconlar mafya replikleri elif polat replikleri polat elif replikleri kurtlar vadisi elif polat replikleri kurtlar vadisi polat-elif replikleri mafya raconları polat replikleri polat memati replikleri kurtlar vadisinin raconları kurtlar vadisi unutulmaz anlar kurtlar vadisi önemli anlar çakır polat replikleri polat elif romantik boyun kadar dilin var replikleri kv replik Boyun kadar dilin var kurtlar vadisi önemli anlar izle
Kurtlar Vadisi karakterleri listesi: Bu maddede Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu adlı televizyon dizilerinde yer alan karakterlerin listesi yer almaktadır.
Kurtlar Vadisi: Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003'te Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla ve güncelliğini yitiren Deli Yürek projesinin sona ermesiye başlayan Türk aksiyon dizisidir.
Kurtlar Vadisi Pusu: Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir.
Kurtlarla Dans: Dances with Wolves En iyi Film dahil 7 Akademi Ödülü kazanmış 1990 yapımı film.Kevin Costner bu filmde hem yönetmen olarak hem de oyuncu olarak görev almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir