Kuru Maya Aspirin

Sponsorlu Bağlantılar
aspirin benzer bile bol bu ergenlik gibi hepsi kuru meyve protein sivilce Kuru Maya Aspirin Kuru Maya Aspirin Oksijenli Su ergenlik sivilceleri için maske kuru maya aspirin ..Ergenlik Sivilcesi – Akne Maskesi

Ergenlik Sivilcesi – Akne Maskesi

1 tatlı kaşığı kuru maya
1 aspirin (öğütülmüş)
1 çay kaşığı oksijenli su
Tüm malzemeleri karıştırın. 1 hafta her gün sivilceli bölgenizi bu karışımla yıkayın. 30 dakika bekletin. Yıkayın.

Ergenlik Sivilceleri İçin

Ergenlik Sivilceleri İçin

——————————————————————————–

2 ölçü Kadar Isirgan Oyu,1 ölçü Böğürtlen Yapraği, 1 ölçü Hindiba,1 ölçü Melekotu Hepsi Birlikte Iyice Kariştirilir.içerisine 1 Bardak Su Ilave Edildikten Sonra Hafifçe Kariştirilarak Kaynatilir.
Demlendikten Sonra Süzülüp Günde 4 Bardak Tüketilir.

Doğal Yollarla Ergenlik Sivilcesi Tedavisi

Ergenlik sivilceleri, kız ve erkeklerde buluğ çağında hormon dengesinin bozulduğu yıllarda görülür.Yine bu yaşlarda ve ileriki yaşlardabağırsak bozukluğuna, karaciğer sorununa, cinsel hormon bozukluğuna ve buna benzer birçok sebebe bağlı olarak sivilceler oluşur.
Ergenlik sivilcelerinin oluşumunda, beslenme alışkanlıklarının da etkisi vardır. Bol sebze ve meyve tüketen kimselerde sivilce görülmez. Görülse bile derin izler bırakmaz.

ergenlik sivilceleri buluğ çağına girince 1-2 yıl içinde geçse de bazı kimselerde 30 yaşa kadar geçmez. Sivilceler genellikle toplu iğne başı gibi veya nohut büyüklüğüne kadar olabilir. Kaşıntı yapabilir, kızarık ve ağrılı olabilir.

Ergenlik sivilceleri daha çok alın, boyun, çene ve zaman zaman sırt bölgesinde görülür. Bu gibi durumlarda bol sebze ve meyve tüketilmelidir.

Ergenlik sivilceleri
için alınabilecek önlemler şunlar:

– Protein ihtiyacı yumurta, süt ve süt ürünleri ile karşılanmalı, et ve hayvani gıdalar az tüketilmelidir.

– Soğan, şalgam, tere, sarımsak bolca tüketilmeli.

– Taze üzümün, mevsimine göre kürü yapılmalı. Sabahları beyaz üzüm suyu içilmeli. (İki bardak)

– Kabızlık da sivilceye neden olabilir.

– Cilt her zaman temiz tutulmalıdır.

– Karaciğer rahatsızlığı varsa hemen bir uzman doktora görünmeli ve bu rahatsızlık tedavi edilmeli.

– Sabahları kahvaltıdan önce 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı menekşe yaprağı konulup 10-15 dakika demlenip içilmeli. Akşamları da 1 bardak suya 3 tatlı kaşığı kuşdili koyup 10 dakika demlenip içilmelidir. Bu iki çay kanı temizler ve karaciğeri çalıştırır.

Etiketler:ergenlik sivilceleri için maske kuru maya aspirin kuru maya aspirin oksijenli su ergenlik sivilceleri için maskeler ergenlik sivilceleri maskeler ergenlik sivilceler için maske oksijenli şu aspirin maya maya oksijen suyu aspirin oksijenli su maya oksiyenli su ve maya maya aspirin okjize ergenlikte için maske 1 aspirin oksijenli su ergenlik sivilcesi maskesi Oksijenli su asprine oksijen suyu maya maskesi oksijen suyu maskesi kuru maya ve oksijenli su maskesi ergenlik için sivilce maskeleri oksijenli su asprin sivilce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir