Kutsal Damacana 2 Oyuncuları İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
ali desidero bazen bu erdal tosun gibi hayat istanbul kalan kamera komik korkut limanda mutfak nam pekin servet vatikan ya Kutsal Damacana 2 Oyuncuları İsimleri Kutsal Damacanadaki Oyuncular kutsal damacana oyuncuları isimleri kutsal damacan..Kutsal Damacana

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen film, renkli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmde, Şafak Sezer’in yanı sıra reklam filmlerinin komik yüzü Ersin Korkut, güzel oyuncu Eyşan Özhim, BKM mutfak oyuncularından Büşra Pekin, nam-ı diğer Ali Desidero Yıldırım Memişoğlu, Erdal Tosun ve Settar Tanrıöven gibi komedinin vazgeçilmez isimleri de kamera karşısına geçti.

Fikret hayatını gemilerde tayfalık yaparak geçirmiş, her limanda bir sevgili felsefesiyle yaşamış ve nihayet yerleşik bir hayatta karar kılıp İstanbul’a yerleşmiştir… Zenginlik hayalleri kuran ve at yarışlarından birgün çok büyük servet kazanacağını düşleyen Fikret, semtin ganyan bayisinin daimi üyesidir.

Geçmiş hayatının alışkanlıklarından kopamadan aylak bir hayat sürmeye başlayan Fikret, yaşadığı semtte bulunan bir kilisenin rahibi olan Artin’in Vatikan’a gitmesini fırsat bilerek kilise imkanlarını kullanmaya başlamıştır… Kilise mahzeninde ki pahalı şarapları satarak yolunu bulmakta ve geceleri de gizlice girdiği Artin’in odasında kalmaktadır… Geri kalan vaktinin çoğunu ya ganyan bayisinde at yarışı oynayarak geçirmekte ya da hayatta ki en büyük ve tek hayranı Asım’la takılmaktadır…

Asım, kilisenin hemen yanında bulunan ve oto yıkama-yağlama servisinde çalışmakta olan saf bir gençtir… Hayatı kendince Fikret’ten öğrenmeye çalışmakta, onun bir dediğini iki etmemektedir… Gerçi bu durum onu bazen zor durumlara da sokmakta, ancak neredeyse bir baba gibi gördüğü Fikret uğruna her sıkıntıya göğüs germektedir…

Fikret ve Asım kendi çaplarını hayatlarına devam ederlerken, bir gün hayatlarını değiştirecek olan fırsatla karşılaşırlar!

Kardeşi Selen’e büyü yapıldığını düşünen zengin ve dul işkadını Deniz’in yolu bir gün Fikret’le kesişir! Kardeşini kurtarmak uğruna tüm servetini gözden çıkardığını öğrenen Fikret, bu durumu da kendi lehine kullanmaya karar verir ve Rahip Artin’in yerine geçerek Asım’a birlikte büyü bozmaya Deniz’in evine gider!

Gerçi gerçek elbette bu değildir!

Yönetmen: Kamil AYDIN
Senarist: Ahmet YILMAZ
OYUNCULAR
Fikret: Şafak SEZER
Asım: Ersin KORKUT
Ceren: Büşra PEKİN
Deniz: Eyşan ÖZHİM
Aydagül: Berivan KARAMAN
Üfürükçü Hoca: Settar TANRIÖVEN
Ganyan Sahibi: Erdal TOSUN
Peder Artin: Yıldırım MEMİŞOĞLU
Yapımcı Firma: ZERO FİLM
Yapımcılar: Şenol ZENCİR
Görüntü Yönetmeni: Varol ŞAHİN
Müzik: Ercan SAATÇİ
Görsel Efektler: DIGIFLAME
Kurgu: Murat BOR
Dağıtımcı : ÖZEN FİLM
Yapımcı : ZERO FİLM

Kutsal Damacana 3 Filmi (2011)

Kutsal Damacana 3 izle-Kutsal Damacana 3 online izle-Kutsal Damacana 3 oyuncuları-Kutsal Damacana 3 konusu-Kutsal Damacana 3 fragmanı

İyi Seyirler Filmcilik Selin Altınel ve Şenol Zencir yapımcılığında gerçekleştirilen Kutsal Damacana 3, Korhan Bozkurt yönetmenliğinde ve Leman Dergisi yazarlarından Ahmet Yılmaz senaryosu ile Ersin Korkut, Şahin Irmak ve Özge Ulusoy’un canlandırdığı karakterlerle yepyeni maceralara yelken açıyor..

Bu İkiliye Dikkat!…

Henüz minik bir bebekken kendisini cami avlusunda bulan yavru Sebahattin / Sebo (Ersin Korkut), güvercinlerin ve kumruların yemleriyle beslenip kendi kendini yetiştirmiştir. Akıl bali olduğunda zengin bir işadamının konağında iş bulan ve kızı Demet’e (Özge Ulusoy) plâtonik bir aşkla bağlanan Sebo’nun mutluluğu bir anda bozulur. Bir geceyarısı ansızın müştemilâtın kapısı çalınır, gelen efsanevi kan emici Kont Dracula’dır (Şahin Irmak).

İstanbul’da çekimleri başlayan ve 4 hafta sürecek olan Kutsal Damacana 3, 14 Ocak 2011’de 250 kopya ile tüm sinemalar ve Avrupa’da vizyona girecek.

Etiketler:kutsal damacana oyuncuları isimleri kutsal damacana 2 oyuncuları isimleri kutsal damacanadaki oyuncular kutsal damacana oyuncu isimleri kutsal damacana karakter isimleri kutsal damacana oyuncuların isimleri kutsal damacana oyuncularının ismi kutsal damacana daki oyuncular kutsal damacana 2 item oyuncuların isimleri kutsal damacana isimler kutsal damacana film oyuncuları isimleri kutsal damacana oyuncuları ve isimleri kutsal damacana oto yıkama sahnesindeki çalan müzik KUTSAL DAMACANA OYUNCULARININ İSİMLERİ VE GÖRSELLERİ kutsal damacana filminin oyuncularının isimleri kutsal damacana bomba oyuncuları kimler kutsal damacana oyuncularının adları kutsal damacana 1 oyuncu isimleri kutsal damacana oyuncu isimleri komedi filmleri
Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu: Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu ya da Alman Halkının Kutsal İmparatorluğu olarak da bilinir. Orta Çağ'dan ve 19. yüzyılın başına kadar Orta Avrupa'da hüküm sürmüş bir monarşidir.
Kutsal Roma imparatorları listesi: Kutsal Roman İmparatorları, (Almanca: Römischer Kaiser veya Römisch-Deutscher Kaiser, Latince: Romanorum Imperator) Orta Avrupa'da Orta Çağ ve Yeni Çağ'da hüküm sürmüş olan Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu'nun seçimle işbaşına geçen hükümdarıydı.
Kutsal Hazine Avcıları: Kutsal Hazine Avcıları (ayrıca Indiana Jones ve Kutsal Hazine Avcıları olarak da bilinir) George Lucas'ın yapımcılığında Steven Spielberg tarafından yönetilen 1981 yapımı macera ve aksiyon filmidir.
Kutsal Topraklar: Kutsal Topraklar, İbrahimi dinler Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam için önem arz eden, günümüzde üzerinde İsrail ve Filistin'in bulunduğu topraklara verilen özel isim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir