Kuyruk Sokumu Ağrısı Nedenler

Sponsorlu BağlantılarKuyruk Sokumu Ağrıları Nedir?

Yaygın bir yakınma olan kuyruk sokumu ağrıları; ihmal edilmemesi ve zamanında tedavi edilmesi gereken bir ağrıdır. Biz tıp dilinde, kuyruk sokumu bölgesinin ağrısına “koksigodini” diyoruz. Koksigodini; rahatsızlık hissinden, çoğu zaman şiddetli ağrıya dek uzanan şikayetlere neden olabiliyor. Herhangi bir zaman ve her yaşta görülebiliyor.

Etiketler:kuyruk sokumuna kırapların girmesi nedir kuyruk sokumu ağrısı nedenler kuyruk sokumu ağrısı nerelere vurur kuyruk sokumu resmi koksigodini nerede kuyruk kemiği ağrısı kuyruk sokumu agrısı neden olur kuyruk sokunundaki siddetli agri kuyruk sokumunda çatallama nedir kuyruk sokumu ağrıları nedir kuyruk sokumu neresi kuyruk sokumu hangi agrilar verir
Kuyruklu yıldız: Kuyruklu yıldızlar, "kirli kartopu" ya da "buzlu çamur topu" olarak anılırlar. Buz (su ve donmuş gazlar) ve (bir nedenle güneş sisteminin oluşumu sırasında gezegenlerde yoğunlaşamamış) kozmik toz karışımından oluşurlar.
Kuyruklu kurbağalar: Kuyruklu kurbağalar ya da Semenderler (Caudata ya da Urodela), iki yaşamlıların yaklaşık 500 türünün ortak adıdır.Vücutları uzunlamasına ve uzun kuyrukludurlar.
Kuyruksallayangiller: Kuyruksallayangiller (Motacillidae), ötücü kuşlar takımına ait bir familyadır.
Kuyruksuz kurbağalar: Kuyruksuz kurbağalar (), Yunanca'daki "yokluk" ön eki olan ἀ(ν)- an- ile yine Yunanca'da "kuyruk" anlamına gelen οὐρά ourá sözcüklerinden sahte türetilmiş bir terimdir ve "kuyruksuz" demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir