Laptop Açılmıyor Mavi Ekran

Sponsorlu Bağlantılar
ama bu felan hep laptop tam Laptop Açılmıyor Mavi Ekran Windows Xp Mavi Ekran mavi ekran laptop açılmıyor mavi ekran windows xp ..

Bilgisayar Açılmıyor Mavi Ekran

slm arklar
1yıl önce dv6000 model laptop aldım. sorunsuzçalışıodu. dün oyunu kpatamadım pcyi kapattım. açılırken mavi ekran çıktı. bya bişi yazıodu ingilizce. işte il defa alıosanız bu mesajı tekrar başlatın. aksi halde geri yükleme onarma felan kullanın diodu.

tekrar baslattım. sistem onarma-recower-güvenli mod hepsini denedim ama hep aynı. tam masaüstü gelecekken ekranda ufak 1 kısım renkli gibi oluo yani bozulmnuş gibi. sonra yine mavi ekra.
lütfen yardımcı olun. babam görmeden halletmem lazım.
şididen tşkrler

Etiketler:mavi ekran laptop açılmıyor mavi ekran windows xp mavi ekran mavi yazı hatası bilgisayarımda mavi ekran bilgisayarım açılmıyor mavi ekran pc açılmıyor mavi ekran mavi ekran masaüstü bilgisayar açılmıyor mavi ekran windows açılmıyor mavi ekran xp hata ekranı windows xp hiç bir mod açılmıyor bilgisayar mavi ekran hata bilgisayar ekranı yazı windows mavi ekran laptopum açılmıyor mavi ekran bilgisayar açıldığında mavi ekran bilgisayar ekranı renkli yazılar xp mavi ekran bilgisayar açılırken mavi ekran bilgisayar açılmıyor
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir