Latif Doğan Eşi

Sponsorlu Bağlantılar
bu otomobil Latif Doğan Eşi Latif Doğan Oğlu latif doğanın oğlu latif doğan eşi latif doğan oğ..Latif Doğan’ın Oğlunun Durumu Ağır

Akşam saatlerinde Beylikdüzü yönüne giden ve sürücüsü henüz belirlenemeyen 34 ELS 50 plakalı otomobil, E-5 Karayolu Kiler Market yakınında yol kenarındaki bariyerlere çarparak takla attı. Kazada, otomobildeki Latif Doğan’ın oğlu Vakkas Doğan ile arkadaşları Serhat Yolaçan ve Hakan Yılmaz yaralandı.
Özel Avcılar Hospital’a kaldırılan yaralılardan, durumu ağır olan Vakkas Doğan’ın tedavisinin yoğun bakım ünitesinde sürdürüldüğü öğrenildi. Latif Doğan, hastaneye gelerek oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Bu arada otomobilin, başka bir aracın sıkıştırması sonucu kaza yaptığı öne sürüldü.

Etiketler:latif doğanın oğlu latif doğan eşi latif doğan oğlu latif doğanın eşi ve çocuklarının görütüleri latif doganın oglunun son durumu latif doğanın oğlunun kazası latif doganin esi latif doganin oglunun trafik kazasi latif dogan eşi latif doğan beylikdüzü latif doganın oglunun trafik kazası latif dogan oglunun kazasi Latif dogan ın çocugu latif doğanin oğlunun kazasi latif doganin oglu latif doganın karısı latif doğan Vakkas doğan facebook
Latife: Latife şu anlamlara gelebilir;
Latife Uşşaki: Latife Uşşaki (Uşakizade Latife veya daha sık anıldığı şekilde, Latife Hanım) (17 Haziran 1898; İzmir - 12 Temmuz 1975; İstanbul), Türkiye'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün eşidir.
Latife Tekin: Türk edebiyat yazarı.
Latîf (İslam): Latîf (Arapça اللطيف), İslam'da bir kavram olan ve Kur'an'da geçen Allah'ın 99 adından biridir.
Latif Demirci: Latif Demirci (d. 1961 İstanbul), Türk karikatürist.
Doğan Music Company: Doğan Music Company ya da bilinen adıyla DMC, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş Doğan Holdinge bağlı bir albüm yapım şirketidir.
Doğan Holding: Doğan Holding veya Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Aydın Doğan ve ailesinin sahibi olduğu Adil Bey Holding'in bünyesinde bulunan ağırlıklı olarak medya ve enerji sektörlerinde iş yapan, 20 bine yakın kişinin istihdam edildiği Türkiye merkezli holding şirketidir.
Doğan Yayın Holding: Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Doğangiller: Doğangiller (Falconidae), gündüz yırtıcı kuşları (Falconiformes) takımından yırtıcı kuş türlerini oluşturan kuş familyası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir