Laz Kelime Çevir

Sponsorlu Bağlantılar
ama baska bir ilk ki lazca reklam sizler Laz Kelime Çevir Lazca Türkçe Cümle Çeviri türkçe lazca cümle çeviri laz kelime çevir lazca t..Türkçe-lazca Sözlük

25000 Türkçe ve Lazca sözcük barındırsa da sözlük programını kullanmak oldukça kolay.

programda hem Türkçe-Lazca hem de Lazuri-Turkuli(Lazca-Türkçe) arama yapılabilir.

Aranan sözcüğün ilk harfinin yazılmasıyla, o harfle başlayan tüm sonuçlar anında belirir. Diğer harfler yazıldıkca en yakın cevaplara ulaşır.

Altta noktalar görülen bölümlerde de arama sonuçları belirir. Daha sonraki versyonlarda bu noktalar yerine aranan sözcüğü içeren hem Lazca hem Türkçe örnek cümleler eklenecek.

edit:●ŚOП İKλZ●
baska sitelerin adreslerini vermek yasaktir

reklam amacli baska sitelerin adreslerini vermek kesinlikle yasaktir zaten banlanmis bir üye ama yinede bilmeyen arkadaslar icin yazmak istedim ki sizler yapmayiniz..

Etiketler:türkçe lazca cümle çeviri laz kelime çevir lazca türkçe cümle çeviri lazca tercüme lazca türkçe sözlük online lazca cümle çeviri büyük lazca sözlük indir lazca sağol turkce lazca sozluk türkçe lazca sözlük indir turk-laz sozlugu
Kelime-i şehadet: Kelime-i şehadet (Arapça : شهادتان, Türkçe: Tanıklık sözü), İslam inancındaki Allah'tan başka ilah olmadığı esasının beyanı olan ibaredir.
Kelime Aydın Çetinkaya: Kelime Aydın Çetinkaya (d. 15 Haziran 1982, Kars), Türk millî kayaklı koşu sporcusu.
Kelime işlemci: Kelime işlemci terimi, 1970 ve 1980'li yıllarda popüler olan elektronik yazı makinelerine denilmektedir.
Kelimeler Yetse: Kelimeler Yetse, rock müzik sanatçısı Şebnem Ferah'ın dördüncü özgün stüdyo albümüdür. 15 Mayıs 2003'te Universal Music şirketi tarafından yayınlanan albümde 10 şarkı yer almaktadır.
Çevirmen: Çevirmen ya da tercüman, bir metni bir dilden başka bir dile çevirmeyi meslek edinen kişiye denir. Çevirmenler kitap, film, makale, tez, ticari yazışma ve sözleşmeler, hukuki dokümanlar, vize evrakı vb.
Çeviri: Dilbiliminde çeviri, bir dildeki bir metnin başka bir dile aktarılması işlemini ve bu süreç sonucunda elde edilen ürünü anlatmak amacıyla kullanılır.
Çevirici diller: Bir Çevirme Dili (Assembly Language) bilgisayar programlarının yazılmasında kullanılan alt seviyeli bir dildir.
Çevirmeli ağ: Çevirmeli ağ, bir ağa (özel ağ veya internet) erişmek için bir modem ve telefon hattının kullanıldığı, telefon numarası çevirilerek erişimin sağlandığı, bir bilgisayar ağı biçimidir.
Çeviribilim: Çeviribilim, yazılı ve sözlü çevirinin teori, betimleme ve uygulamasını konu alan beşeri ilim dalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir