Left 4 Dead 2 Türkçe Yama İndir

Sponsorlu Bağlantılar
4ghz 6600 ati 9600 bir daha directx 9 duo 2 ekran intel core 2 intel core 2 duo nvidia oyun pentium 4 steam survivor tek windows xp yeni zoe zombie Left 4 Dead 2 Türkçe Yama İndir Left 4 Dead Türkçe Yama 1.3 left 4 dead türkçe yama indir left 4 dead 2 türkçe..Left 4 Dead – Türkçe Yama 1.3 İndir

Left 4 Dead – Türkçe Yama 1.3

Tanıtım:
Valve firmasının çok oyuncu tabanlı Left 4 Dead isimli gelişmiş özelliklere sahip oyunu için yapılan bu Türkçe yama ile oyundan daha çok keyif alacaksınız.

Türkçe Yama Şifresi: 113499

Yukarıdaki şifreyi innDireceğiniz paket için kullanabilirsiniz.

Bu çeviri ile oyundaki görevler, ipuçları, menüler yüksek oranda Türkçeye çevrilmiştir.

Yeni Sürüm Notları:
– Bazı yazım hataları düzeltildi
– Yeni türkçe çeviriler sağlandı

Oyun Tanıtımı:
Zoe, Francis, Bill ve Louis isimli dört karakterimizden birini canlandırırken çok çeşitli oyun modlarından birini seçerek isterseniz dostlarınızla isterseniz yapay zekalı karakterler ile birlikte toplam 20 haritada farklı zombi türlerine karşı büyük bir mücadeleye gireceksiniz.

İsterseniz geliştirici yorumları ile siz oyunda iken çeşitli noktalarda üreticinin sesinden oyun hakkında yardım edinebileceksiniz.

Oyun Özellikleri:
– Çok oyuncu, Co-op ve Tek oyuncu modlar
– 4-e-4 Versus modu, Zombie ve Survivor ırkları
– 4 derin sinematik film mucadelesi
– Source motoru ve Steam desteği
– Oyun içi geliştirici yorumları

Oyun Sistem Gereksinimi:
Minimum Sistem Gereksinimi:
– Pentium 4 3.0 ghz işlemci
– 1 gb hafıza
– ATI 9600, NVIDIA 6600 veya üstü ekran kartı
– 7.5 gb boş disk alanı
– DirectX 9.0c kapsamlı ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimi:
– Intel core 2 duo 2.4GHz işlemci
– NVIDIA 7600, ATI X1600 veya üstü ekran kartı

Oyun hakkında detaylı bilgiyi ve oyunun dijital sürümünü BURADAN alabilirsiniz.

Boyut : 290 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

Left 4 Dead – Türkçe Yama 1.3

Etiketler:left 4 dead türkçe yama indir left 4 dead 2 türkçe yama indir left 4 dead türkçe yama 1.3 left 4 dead türkçe indir left 4 dead türkçe yama left 4 dead 2 ingilizce yama indir left 4 dead 2 türkçe yama left 4 dead 2 türkçe yama oyun çeviri land of the dead indir gezginler indir left 4 dead 2 türkçe yama nasıl kurcam bedava türkçe left 4 dead indir land of the dead indir gezginler left 4 dead tr yama lef 4 e yama nasıl eklenir left 4 dead türkçe yama oyun çeviri l4d2 tr yama gezginler left 4 dead 1 indir gezginler left 4 dead menü ingilizce yapma left 4 dead türkçe yama indir gezginler
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir