Lfs Baba Korna İndir

Sponsorlu Bağlantılar
adeta almak ama belli beri bir adam bunun car park daha gibi gp race hasar iyi kendi kolay lfs mause sanandreas yani yok Lfs Baba Korna İndir Lfs Baba Kornası İndir lfs hangi tuşlarla oynanır lfs baba korna indir lf..Live For Speed

Arkadaşlar lfs çok güzel bir online yarış similatörüdür. bu oyunu internetten indirebilirsiniz boyutu 132 md dır. ben demo kullanıcısıyım oyuna bayılıyorum adeta:öhh:sizlerinde indirmenizi yavsiye ederim daha çok multiplayer yani çoklu oyun olarak oynanır ben 2 seneden beri oynuyorum ve almak istiyorum ne dersiniz?tavsiye edermisiniz.ama boyutuna bakmayın adeta çılgın grafikleri var:deli:8800 8801880288038804 -Oyun Smilatör
-Full, yani tüm araçları, pistleri açmak için parayı bastırıp almanız gerekiyor.
-Oyun da araç kontrolü mause ile yapılıyor.Fakat böyle alıştıktan sonra çok daha kolay geliyor.
-Oyunun kendisi Türkçe. Ayrıca bir Dil paketi indirmenize gerek yok.
-Oyun MP fonksyonundada oynanabiliyor.( Gördüğünüz gibi ;D )
-Her türlü zörvır var. Eğlenmek için, Car Park. Yarışmak için GP ( Race Pistleri ) . Drift için, drift zörvırları ve bunun gibiler..
-Oyunda %90 lagsız oynarsınız.Laglı oyun çok az rastlanır.
-Oyunda, Dörtlüleri yakma, sağa sinyal sola sinyal, korna, far açıp kapama gibi fonksyonlarda var.
-Oyunda araç modifiyesi yok, fakat istediğiniz renkten yapabilirsiniz.Ayrıyetten oyunun kendi verdiği kaplamalarıda kullanabilirsiniz.
-Oyunda skinlerle oynama, seslerle oynama gibi ufak detaylarda var.Fakat yaptığınız skin başkasındada varsa anca öyle görebilir sizi.Aksi taktirde göremiyor yani
-Oyunun en önemli özelliğinden biri ise , araç ayarları. Araç ayarları çok büyük farklar yaratabiliyor..Örneği süspansyon yükseliği, vites aralığı , fren gücü gibi şeyler, oyunda çok büyük önem taşıyor.Yani yarın bir gün oynarken yanınızdan sizden daha da hızlı bir adam geçerse , ´´bu hile yapıyor ya ´´demeyin.
-Oyunun hasar modellemesi oldukça iyi.Aracın çarpınca, diğer oyunlardaki gibi (örneğin GTA Sanandreas,) tek belli bir hasar almıyor.Araç hıza ve çarpış şekline göre hasarlanıyor.Bazen o kadar kötü oluyor ki lastikler yamuluyor vs vs gidemiyorsunuz.
-Bu oyunda diğer bir çok yarış oyunu gibi kum havuzuna veya çimliğe çıktığınızda hemen tekrar yola çıkmanız imkansız.Araç patinaj çekiyor ve ilerlemek gittikçe güç..
-Oyunda çok lastik yakarsan, lastikler patlar gibi şeyler de var.Örneğin 2-3 tur atarak aracı zorlarsanız ( mesela drift) aracın lastikleri aşınıyor ve eski kontrolünü kaybediyor.
– 2.nci madde de söylediğim aslında doğru.Fakat internetten araştırıp bunun kırılmışını bulabilirsiniz.Yani tüm pistler , araçlar açık olanını..
Şimdilik bu kadar yazıyorum.Eğer daha soran olursa, ve aklıma gelen önemli detaylar olursa buraya ekleyeceğim…

Etiketler:lfs hangi tuşlarla oynanır lfs baba korna indir lfs baba kornası indir lfs far yakma lfs farları yakma lfs korna değiştirme tuşu lfs patinaj lfs multiplayer nasıl oynanır lfs de far yakma lfs de farları yakma lfs sinyal verme lfs de korna değiştirme lfs nasıl online oynanır live for speed kornalar lfs kornaları indir live for speed hangi tuşlarla oynanır lfs kornaları lfs dil ayarları lfs korna değiştirme lfs s2 online nasıl oynanır
Kornapa, Taşköprü: Kornapa, Kastamonu ilinin Taşköprü ilçesine bağlı bir köydür.
Kornat: Kornat, Adriyatik Denizi'nde, Hırvatistan'a bağlı olan bir adadır. Yüzölçümü 32.30 km2'dir. En yüksek noktası 237 m yüksekliğindedir.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir