Lı İle Başlayan Kelime

Sponsorlu Bağlantılar
ama oyun Lı İle Başlayan Kelime Pı İle Başlayan Heceler son heceden kelime türetme lı ile başlayan kelime ..Son Heceden Kelime Türetme

yenı bı oyun kelıme dagarcıgını gelıstırmek ve yenı bıseyler ogrenmek ıcın

Oyun adından bellı ama bı ornekle acıklıyalım

mesela ben sandal yazdım son hecesi dal bır sonrakı arkadasta dal ıle baslayan bı kelıme yazacak

Burdan baslıyalım

Kayık—yık

Etiketler:son heceden kelime türetme lı ile başlayan kelime pı ile başlayan heceler ön hecesi ile başlayan kelimeler la hecesi ile başlayan kelime dal la baslayan kelimeler mak hecesiyle başlayan sözcük per hecesiyle baslayan kelimeler pi ile kelime türetme pi ile başlayan kelimeler pi hecesi ile başlayan kelimeler pi hecesi ile başlayan sözcükler pi le başlayan kelimeler (sözcükler) son heceden kelime türetme oyunu sıl ile başlayan sözcükler dal la başlayan kelimeler pı hecesinden kelime türetme son hecesi dil OLAN kelimeler
Kelime-i şehadet: Kelime-i şehadet (Arapça : شهادتان, Türkçe: Tanıklık sözü), İslam inancındaki Allah'tan başka ilah olmadığı esasının beyanı olan ibaredir.
Kelime Oyunu: Kelime Oyunu, sunuculuğunu Ali İhsan Varol'un yaptığı, Bloomberg HT'te yayınlanan yarışma programı. İlk kez yayınlandığı 5 Ocak 2009'dan beri, Ağustos-Aralık 2011 arasında sunuculuğunu yine Ali İhsan Varol'un yaptığı Doğru mu Yanlış mı?
Kelime Aydın Çetinkaya: Kelime Aydın Çetinkaya (d. 15 Haziran 1982, Kars), Türk millî kayaklı koşu sporcusu.
Kelime işlemci: Kelime işlemci terimi, 1970 ve 1980'li yıllarda popüler olan elektronik yazı makinelerine denilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir