Liderlik İle İlgili Hikayeler

Sponsorlu Bağlantılar
bile dayak hapis kahraman mustafa kemal atatürk onu ordu oy viyana ya yedi yeni Liderlik İle İlgili Hikayeler Liderlikle İlgili Hikayeler liderlik hikayeleri liderlik ile ilgili hikayeler ..Bir Liderin Hikayesi (mutlaka Okuyun!!)

İŞTE BİR LİDERİN HİKÂYESİ:

7 Yaşındayken babasını kaybetti ve yetim kaldı. Yalnız ve içine kapanık bir şekilde yaşamaya oradan oraya sürüklenmeye başladı

8 yaşında okuldan alındı ve köyde yaşadı. Zamanını tarlada kargaları kovalayarak geçirdi.

10 yaşında yüzü kanlar içinde kalacak şekilde yeni okulundaki hocasından dayak yedi. Ailesi onu okuldan aldı. Sinirden ve korkudan üç gün evinde çıkamadı.

17 yaşında iken hayalindeki okulun not ortalamasını tutturamadı.

24 yaşında tutuklandı, günlerce sorguya çekildi ve 2 ay tek başına bir hücrede hapis yattı.

25 yaşında sürgüne gönderildi

27 yaşında kendisinde 1 yaş büyük meslektaşı kendisinin de üye olduğu
derneğin çalışmaları ile kahraman ilan edilirken, kendisi hiç önemsenmiyordu. Doğdu şehrin merkezinde rakibi törenlerle karşılanırken, o kalabalık arasında yalnız başına onları izliyordu

30 yaşında kendisi başka şehirleri düşman işgalinden kurtarmaya çalışırken, doğduğu şehir düşman eline geçti

30 yaşında amiri, onu kendisinden uzaklaştırmak için, başka göreve atanmasını sağlar. Yeni görevinde fiilen işsiz bırakıldı. Aylarca boş kaldı.

37 yaşında böbrek hastalığından Viyana’da 2 ya hasta ve yalnız halde yattı.
37 yaşında komutan olarak atandığı yeni ordu dağıtıldı.

38 yaşında toplantıda giyebileceği bir tek sivil elbisesi bile yoktu ve başkasından bir redingot ödünç aldı. Ayrıca cebinde sadece 80 lirası vardı.

38 yaşında kendisi için tutuklama kararı çıkartıldı.

38 yaşında en yakın 5 arkadaşından üçü onun Kongre Temsil Heyetine girmesi için oy kullandı

39 yaşında idam cezasına çarptırıldı

SONRA NE Mİ OLDU?

42 yaşında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı oldu!

Okuduğunuz öykü efsanevi lider Mustafa Kemal ATATÜRK’E aittir.

Etiketler:liderlik hikayeleri liderlik ile ilgili hikayeler liderlikle ilgili hikayeler liderlik ile ilgili öyküler lider ilgili hikayeler liderlik hikayesi lider hikayeleri lider ile ilgili hikayeler lider ile ilgili kısa hikayeler liderle ilgili hikaye liderlikle ilgili kısa hikayeler demirel liderlik hikayeleri liderlikle ilgili kısa öykü yetim liderler liderlik konulu hikayeler liderlik ile ilgili kısa kısa masallar liderlik ile ilgili ders veren hikayeler liderlik ile ilgili hikaye liderlikle ilgili kıssalar lider konulu hikaye
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Hikayeler Anlatıldı 2: Hikayeler Anlatıldı 2, Gripin'in ikinci stüdyo albümüdür.
Hikayeler Anlatıldı: Hikayeler Anlatıldı, Gripin'in ilk stüdyo albümü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir