Linksys Wag320n Modem Şifresi

Sponsorlu Bağlantılar
192 168 1 1 adi admin password adres ama bu bunu daha ekran hic modem ozellestirme vb Linksys Wag320n Modem Şifresi Modem Ayarları Yapma Numarası linksys wag320n kurulum linksys wag320n modem şifr..Modem Kullanicilarinin Dikkatine ! Modem İle İlgili Gelismis Ayarlar Yapma. . .

Arkadaslar cogunuz belki bunu biliyor ama bircok kisinin bilmediginin de farkina varip bu konunun paylasilmasi gerektigi kanatina vardim ; ; ;

Normal i.explorer i acin ve adres yerine 192.168.1.1 yazin entera tiklayin. Eger daha once buraya hic girmediyseniz ve ayarlarli fazla kurcalamadiysaniz Default Kullanici bilgileriniz :

Kullanici adi : admin
Password : password

seklindedir.Bunlari girince karsiniza modeminiz ve baglanti fonksiyonlari iceren bir ekran cikar. Buradan modem ile ilgili Tum gelismis ayarlari yapabilirsiniz. Ornegin :

* Istediginiz siteyi otomatik olarak Modemden Banlaya bilirsiniz.
*Istediginiz ipport ayarlarini yapabilirisiniz.(Engelleme . . ozellestirme vs)
*Aygitinizin tum gelismis bilgi ve ayarlarinizi gorebilirsiniz.
*Modem ayarlarinizi olasi bi soruna karsi bilgisayarinizda yedekleyebilirsiniz.
*Parola ayarlari

Vb. bircok ayarlar buradan yapilabilir.

:)
– – – — – – – – – – – — – – – –

Etiketler:linksys wag320n kurulum linksys wag320n modem şifresi modem ayarları yapma numarası wag320n kurulum linksys wag320 kurulum linksys wag320n ayarları linksys wag320n modem ayarları linksys wag320n kurulumu gelişmiş ayarlar linksys wag320n modem kurulumu modem ayarlarını otomatik yapma gelişmiş modem ayarları cts koruma modu wag320n modem şifresi wag320n ayarları modem ayarları yapmak modem için gelişmiş kurulum kablosuz modem ayarlarını yapma kendi modemime ayar yapma şifresi wlan engelleme
MoDem: Mouvement Démocratique (MoDem ; Türkçe: Demokrat Hareket) Fransa'da merkez bir siyasi partidir. 2007, Fransız Başkanlık seçimlerden sonra, François Bayrou tarafından oluşturuldu.
Modemler İçin Bağlantı Erişim Prosedürü: Modemler İçin Bağlantı Erişim Prosedürü (Link Access Procedure for Modems - LAPM) modemler için V.42 hata düzeltme protokolünin bir parçasıdır.
HTTP File Server: Kısa adı HFS olan HTTP File Server programı alışılmışın aksine sabit web sunucusudur. Bu şekilde hiç bir aracı hosting şirketine ihtiyaç duymaksızın internet üzerinde kullanıcı kişi kendi ip adresi üzerinden kolayca yayın yapılabilinir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir