Masaüstü Arka Plan Deniz Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar
akvaryum bir c prog c program desktop 3d duvar ekran mu rapidshare wallpaper Masaüstü Arka Plan Deniz Resimleri Deans3d Ocean Download hareketli masaüstü duvar kağıtları masaüstü arka p...::masaüstü Akvaryum::.

Masaüstü akvaryum. sesi ve görüntüsüyle akvaryum sevenlere ve masaüstünde sabit öylece duran resimlerden sıkılanlara hem canlı hem hareketli.

Burdan indirebilirsiniz…

Masa Üstünüz Dalgalanan Deniz Olsun Mu?

masa üstünüz dalgalanan deniz olsun mu?

uygulanışı

1.kaydettiğiniz dosyayı masaüstüne atın.
2.dosyayı çalıştırın.
3.masaüstüne kurulsun.
4.Masaüstüne açılan klasörde ocean ı çalıştırın.
5.Kurulumu mesela c:/prog.files/deans3d oluyor
6.masaüstünde sağ tıklayın
7.özellikler
8.masa üstü
9.browse veya gözat
10.burada bilgisayarım>c>PROGRAM FILES>deans3d>ocean klasörüne girip istediğiniz ekran çözünürlüğü seçin.
11.uygulayın
12 tamam deyip çıkın.
bu kadar…

**–http://rapidshare.de/files/11988075/ocean.zip.html

Hareketli Wallpaper

Hareketli wallpaper.::çok Güzel Hareketli Bir Sonbahar Masaüstü (yapraklar Dökülüyo, Sincaplar Oynuyo, R

Denedim yavaşlatmıyor. :tamam:

tıkla indir :tamam:


Watery Desktop 3d 3.26

Program Hakkında,

Watery Desktop 3D, masaüstünüzü çeşitli su efektleriyle zenginleştirebileceğiniz (yağmur, dalgalar vs.) 3D animasyonlu bir masaüstü duvarkağıdıdır. Masaüstünüzde eklediğiniz duvarkağıdına su efektleri eklemenin yanında uygulamayı ekran koruyucu veya duvar kağıdı olarak kullanma tercihi tamamen size kalmış durumda.

Tıkla ve İndir.

Etiketler:hareketli masaüstü duvar kağıtları masaüstü arka plan deniz resimleri Deans3D ocean download masaüstünde dalgalanan deniz indir masa üstü resimleri dalgalanan deniz indir hareketli masaüstü arka plan deniz masa üstü deniz atı masaüstünüz dalgalanan deniz olsun download hareketli masaüstü indir
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.
Denizli: Denizli ilinin merkezi olan şehir. Ege Bölgesi'nin Ege Bölümü'nde yer almaktadır. 500 bini aşan merkez nüfusuyla, İzmir'den sonra Ege bölgesinin en büyük kentidir.
Denizlispor: Denizlispor , 1966 yılı Mayıs ayında Denizli ilinde kurulmuş olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübür.
Denizaltı: Denizaltı, sualtında ve üzerinde hareket kabiliyetine sahip olan bir deniz aracıdır.
Denizli (il): Denizli, Türkiye'de Ege Bölgesi'nin güneyinde bulunan il.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir