Masaüstü Arka Planları İndir Modifiyeli Araba

Sponsorlu Bağlantılar
aquatic animals bu nature wallpapers rapidshare ru walpapers Masaüstü Arka Planları İndir Modifiyeli Araba Masaüstü Avatar İndir bayan duvar kağıtları masaüstü arka planları indir..Bayan Masaüstü Duvar Kağıtları

Bayan Masaüstü Duvar Kağıtları


…::: Masaüstü Masaüstü Olalı Böyle Duvar Kağıtları Görmedi :) :::…

Bu XP Wallpaperlarına bayılacaksınız

İndir : http://rapidshare.de/files/13207633/XP_walpapers.rar.html

105 Adet Xp Premium Wallpapers

İndir : http://rapidshare.de/files/9929930/105_XP_…papers.rar.html

Nature Wallpapers – Aquatic Animals

İndir : http://creep.ru/wall/NatureWallpapers_Aquatic_creep.ru.rar

ŞİFRE: creep.ru

Etiketler:bayan duvar kağıtları masaüstü arka planları indir modifiyeli araba masaüstü avatar indir masaüstü duvar kağıtları joker
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir