Masaüstü Not Kağıdı

Sponsorlu Bağlantılar
gerek yok Masaüstü Not Kağıdı Postit Masaüstü İçin masa takvimi not almak için masaüstü not kağıdı po..Post-it Sorfware Notes Lite 3.0.1[masaüstüne Not Almak Mı İstiyosun)

Arkadaşlar Monitörünüzün üstüne yapıştırdığınız Post-it kağıtları artık monitörün içinde!

Fazla söze gerek yok….

Etiketler:masa takvimi not almak için masaüstü not kağıdı postit masaüstü için masa üstüne post it masaüstü post it nasıl alınır not almak için program masa üstü not kağıdı masaüstü not programi masaüstü not kağıtları masaüstüne not kağıdı yapıştırma post it masaüstü masaüstü not yapıştırma
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir