Masaüstü Saat

Sponsorlu Bağlantılar
alemdar bellek extension rar file extension gadget google hava tahmini kenar microsoft pratik saat temiz thoosje vb verimli yahoo yeni yok Masaüstü Saat Masaüstü Saat Takvim İndir masaüstü saat ve takvim indir masaüstü saat masaüs..Thoosjes Windows 7 Sidebar. 2.0

TANITIM / INTRODUCTION

Türkçe
Microsoft’un Windows Seven içerisinde sunduğu özelliklerin bazılarını vazgeçemediğiniz XP üzerinde kullanmak istiyorsanız, saat, takvim, slayt gösterisi, Google ve Yahoo aramaları veya hava tahmini gibi pratik ve güncel bilgiler sunan masaüstü özelliklerinden biri olan Windows Seven Kenar Çubuğunu bu alternatif program ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

BitTorrent dosyaları arayabileceğiniz, Media Player üzerinden oynattığınız müzik veya video dosyalarını yönetebileceğiniz Thoosje Seven Sidebar size faydalı araçlar sağlarken Seven içerisinde gelen kenar çubuğundan daha az sistem kaynağı tüketiyor ve daha verimli çalışıyor.

Tamamen temiz olan ve hiçbir reklam, casus vb. kötü niyetli yazılım içermeyen bu program sizlere kolaylık sağlayacak birçok yeni nesil gadget ve aracı bilgisayarınız üzerinde kullanıma hazır hale getiriyor. Ayrıca orjinal Seven Kenar Çubuğuna göre P daha az bellek kullanımıda sistem performansınızı arttırmanıza yardımcı oluyor.
Dosya Türü / File Extension: RAR
Dosya Boyutu / File Size: 5 MB
Dosya Şifresi / File Pass: Yok / None
Antivirüs Tarama / Antivirüs Dedect: Avast

Free Download: Thoosjes Windows 7 Sidebar 2.0 İndir

Link Yenilenmiştir: 06.02.2012
Düzenleyen: Alemdar

Etiketler:masaüstü saat ve takvim indir masaüstü saat masaüstü saat takvim indir win 7 saat masaüstü saat takvim masaüstü saat takvim resimleri windows 7 sidebar indir windows 7 saat masa üstü takvim saat indir masaüstü saat takvim indir türkçe windows 7 araç çubuğu indir masaüstü takvim saat masaüstü saat indir thoosjes windows 7 sidebar 2.0 the sidebar for vista and xp türkçe indir masaüstü takvim türkçe download masaüstüne saat indir masaüstüne hava durumu saat görme xp kenar çubuğu xp masaüstü saat
Masaüstü bilgisayar: Masaüstü bilgisayar Sabit bir konsol veya masa üzerine uygun yapıda tasarlanan kişisel bilgisayar türüdür.
Masaüstü ortamı: Bilgisayarların grafiksel arayüzle kullanılmasını sağlayan bilgisayar yazılımlarına verilen addır. Komut satırında kullanılan kodların ezberlenmesi ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için zor olduğudan, masaüstü ortamları kullanıcıların rahatça (fare ve tuştakımı kullanarak) bilgisayarları kullanmasını sağlar.
Masaüstü yayıncılık: Masaüstü yayıncılık, kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işi.
Masa oyunu: Masa oyunu ya da tahta oyunu, genellikle düz bir zemin ya da karton, tahta, plastik gibi malzemelerden yapılmış düzlemler üzerinde, oyun taşlarını veya pullarını belirli kurallar çerçevesinde hareket ettirmek suretiyle oynanan oyunlara verilen genel ad.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir