Matematik Hazır Slayt

Sponsorlu Bağlantılar
cebir fonksiyonlar konu polinomlar Matematik Hazır Slayt Lise Matematik Konuları İle İlgili Slaytlar mat slayt matematik hazır slayt lise matematik ko..Mat Slaytları

Arkadaşlar bendeki b,rkaç matematik slaytlarını paylaşmak istedim.
içinde :
2.dereceden denklemler
integral
fonksiyonlar ve grafikleri
işlem
modüler aritmetik
karmaşık sayılar
konikler
köklü ifadeler
lineer cebir
oran-orantı
polinomlar
rasyonel sayılar
süreklilik
türev
vektör
ve
yüzde problemleri var inşallah beenirsiniz

Linkler, telif hakları nedeniyle silinmiştir.

Konu Kapatılmıştır.

Edit: Wermidon76

Etiketler:mat slayt matematik hazır slayt lise matematik konuları ile ilgili slaytlar slaytmat indir ücretsiz hazır matematik slaytları lise matematik slaytları mat slaytları konikler konu anlatım sunu indir matematik modüler aritmetik hazır slaytı 9.sınıf üslü sayılar hazır slaytlar MATEMATİK İŞLEM HAZIR SLAYT 10.sınıf polinom powerpoint hazır slaytlar karmaşık sayılar ile ilgili hazır slaytlar rasyonel denklemler 8.sınıf slayt 2 dereceden fonksiyon grafikleri hazır slaytlar KÖKLÜ İFADELER HAZIR SLAYT 2 dereceden denklemler slayt 10.sınıf konu anlatımlı hazır slaytlar oran orantı hazır sunu konikler sunumu
Matematikçi: Matematikçi, matematikle uğraşan ve matematik konusunda uzman olan kişilere denir. Matematikçiler, başta bilimsel araştırmalarda olmak üzere, iktisat, pazarlama ve sigorta ile ilgili alanlarda, okullarda ve üniversitelerde, meteoroloji, lojistik ve görüntü işleme mesleklerinde ve özellikle bilişim teknolojisi alanında çalışmaktadırlar.
Matematiksel mantık: Çağdaş mantığın ve çağdaş felsefenin kurucusu Alman mantıkçısı Gottlob Frege, "Matematik mantığın uygulama alanıdır." görüşünden hareketle matematiğin, mantığın aksiyomatik sistemi üzerine kurulabileceğini düşünmüştür. Bu düşünceden hareket ederek aritmetiğin temelleri konusundaki felsefi çalışmaları için bir mantık sistemi geliştirmişti.
Matematik felsefesi: Matematik felsefesi, matematiği anlama çabalarını sınıflandırmaya çalışan bir felsefe dalıdır.
Matematiksel analiz: Matematiksel analiz, hesaplamanın esas olduğu matematiğin en önemli kolu. Limit kavramı üzerine kurulmuştur.
Hazırlık maçı: Hazırlık maçı veya dostluk maçı; rekabet, sezon sıralaması vb. olmayan para ödülsüz spor karşılaşması.
Tekstil: Dokumacılık, hayvansal, bitkisel veya kimyasal lifli kullanım ürünleridir. Giyilebilen her şey ve bazı dekorasyon ürünlerini de içine alan üretim sektörüdür.
Hazırlık ateşi: Hazırlık ateşi, taarruz edilecek olan düşman savunma hatlarındaki direnci kırmaya yönelik, taarruzun hemen öncesinde uygulanan bombardımandır.
Moda (tüketim trendi): Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır.
Beton: Beton (Fransızca : le béton) çakıl, kum gibi "agrega" denilen maddelerin bir bağlayıcı madde ve su ile birleştirilmesinden meydana gelen inşaat yapıtaşı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir