Matematik Karikatürleri Komik

Sponsorlu BağlantılarMatematik Karikatürleri


Öğrenci Öğretmen Karikatürleri


Matematik Karikatürleri

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 595×518 and weights 419KB.

Etiketler:komik matematik karikatürleri matematik karikatürleri komik matematik ile ilgili komik karikatürler matematik komik karikatür matematik karikatürleri komik matematik matematikle ilgili komik karikatürler matematik ile ilgili ilginç karikatürler matematik karikatür vikipedi ilginç matematik karikatürleri matematikle ilgili ilginç karikatürler matematik karikatürleri türkçe matematik hakkında karikatür matematik komik karikatürler komik matematik karikatürleri indir komik matematik karikatür matematik fonksiyon ilgili karikatürler matematik dersi ile ilgili olarak ilginç karikatür vikipedi komik karikatürler matematik komik matematik karikatürler
Matematikçi: Matematikçi, matematikle uğraşan ve matematik konusunda uzman olan kişilere denir. Matematikçiler, başta bilimsel araştırmalarda olmak üzere, iktisat, pazarlama ve sigorta ile ilgili alanlarda, okullarda ve üniversitelerde, meteoroloji, lojistik ve görüntü işleme mesleklerinde ve özellikle bilişim teknolojisi alanında çalışmaktadırlar.
Matematiksel mantık: Çağdaş mantığın ve çağdaş felsefenin kurucusu Alman mantıkçısı Gottlob Frege, "Matematik mantığın uygulama alanıdır." görüşünden hareketle matematiğin, mantığın aksiyomatik sistemi üzerine kurulabileceğini düşünmüştür. Bu düşünceden hareket ederek aritmetiğin temelleri konusundaki felsefi çalışmaları için bir mantık sistemi geliştirmişti.
Matematik felsefesi: Matematik felsefesi, matematiği anlama çabalarını sınıflandırmaya çalışan bir felsefe dalıdır.
Matematiksel analiz: Matematiksel analiz, hesaplamanın esas olduğu matematiğin en önemli kolu. Limit kavramı üzerine kurulmuştur.
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir