Matematik Sorusu Cevaplama

Sponsorlu Bağlantılar
cevap konu math solver sesli ya Matematik Sorusu Cevaplama Matematik Sorusu Cevapla matematik sorularını cevapla matematik sorusu ceva..Matematik Sorularını Yapan Bir Program Universal Math Solver 8

Matematik problemleri çözmekle kalmayan, çözüme nasıl ulaşıldığını sesli ve görüntülü olarak adım adım anlatan muhteşem bir program . En basit denklemlerden, en karmaşıl matematiksel işlemlere kadar her türlü problemi rahatlıkla çözebiliyor. Matematiğe ilgisi olan ya da zorlanan arkadaşların çok işine yarayacaktır?
işte

Linkler, telif hakları nedeniyle silinmiştir.

Konu Kapatılmıştır.

Edit: Wermidon76

Matematik Soruları Çözülür

arkadaşlar her türlü matematik sorularınıza cevap vermeye çalışıcaz

Etiketler:matematik sorularını cevapla matematik sorusu cevaplama matematik sorusu cevapla matematik sorularımı cevapla matematiksel cözüm yapan progra matematik soruları cevapla matematik sorusu cevaplama motoru math 151 konu anlatımı video math 153 çözümler matematik soruları cevaplama matematik soruları cevaplayan program polinomlari çözen program matematik sorularını cevaplama maths links 8b cevapları matematik sorularını çözen program
Matematikçi: Matematikçi, matematikle uğraşan ve matematik konusunda uzman olan kişilere denir. Matematikçiler, başta bilimsel araştırmalarda olmak üzere, iktisat, pazarlama ve sigorta ile ilgili alanlarda, okullarda ve üniversitelerde, meteoroloji, lojistik ve görüntü işleme mesleklerinde ve özellikle bilişim teknolojisi alanında çalışmaktadırlar.
Matematiksel mantık: Çağdaş mantığın ve çağdaş felsefenin kurucusu Alman mantıkçısı Gottlob Frege, "Matematik mantığın uygulama alanıdır." görüşünden hareketle matematiğin, mantığın aksiyomatik sistemi üzerine kurulabileceğini düşünmüştür. Bu düşünceden hareket ederek aritmetiğin temelleri konusundaki felsefi çalışmaları için bir mantık sistemi geliştirmişti.
Matematik felsefesi: Matematik felsefesi, matematiği anlama çabalarını sınıflandırmaya çalışan bir felsefe dalıdır.
Matematiksel analiz: Matematiksel analiz, hesaplamanın esas olduğu matematiğin en önemli kolu. Limit kavramı üzerine kurulmuştur.

Yorumlar

  1. Cağlar Sarigül der ki

    Benim iki tane sorum var çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.

    |x+4|•|x-4|=14 ise x’in alabileceği farklı değerler çarpımı kaçtır?

    m pozitif Gerçel sayı olmak üzere |2x-a|=m ifadesindeki x’in farklı değerleri toplamı 16 ise a kaçtır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir