Matematikle İlgili Komik Karikatürler

Sponsorlu BağlantılarKomik Karikatürler 14


Öğrenci Öğretmen Karikatürleri

Etiketler:matematikle ilgili karikatürler matematikle ilgili komik karikatürler Komik karikatürler deyimlerle ilgili komik karikatürler deyimlerle ilgili karikatürler matematik ile ilgili ilginç karikatürler komik karikatürler 18 matematikle ilgili karikatür matematik ile ilgili komik karikatürler matematikle ilgili ilginç karikatürler karikatürler matematik komik karikatür atasözleri ile ilgili karikatür matematik ile ilgili komik resim en komik karikatürler en komik karikatürleri matematik komik karikatürler matematik ile ilgili karikatürler atasözleri karikatür deyim ile ilgili karikatür
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir