Maymun Beyni Yemek

bazen bu delik diye egzotik gibi masaya maymun yeme Maymun Beyni Yemek Çinlilerin Maymun Beyni Yemesi çin maymun beyni maymun beyni yemek çinlilerin may..Canlı Maymun Beyni….yemeği

Çin gibi bazı asya ülkelerinde ve bazı avrupalı ülkelerde bulunan egzotik bir yemek sayılan bir vahşettir bu…..

şöyle başlanır yemek hazırlığına…..


1-)önceden hazırlanmış maymun yeme işlemine geçmeden önce beyin lezzetlensin diye (kan dolaşımı için)biraz sarsılır…bazen kafatası tekmelenir…

2-)sonra önceden bu iş için hazırlanan masaya getirilir…bu masanın ortasında bir delik vardır maymunun başı bir kayışla bu deliğin altına bağlanır ve maymun masaya konur…

3-)maymun masadayken kafatası hızlı darbelerle yarılır özellikle bu işlem müşteriye bırakılır bazen

sonra maymun yenir,canlıyken daha….

isteyenlere çorbasıda yapılır….

Etiketler:çin maymun beyni maymun beyni yemek çinlilerin maymun beyni yemesi çinlilerin canlı maymun yemesi çinlilerin maymun yemesi canlı maymun lokantası canlı çin yemekleri çinlilerin maymun beyni yiyişi maymun çin yemeği maymun beyin yemek çin yemekleri maymun beyni çin canlı yemek calı maymun maymun beyni yeme canlı maymun beyni yemek çinde canlı maymun çin canlı yemekleri çinliler canlı maymun beyni maymun vahşeti
Primat: Primatlar veya iri beyinli yüksek memeliler (), eteneli bir memeli takımı. Goril, orangutan, şempanze, gibon ve insan gibi insansıların yanında makimsiler, marmosetgiller, galagogiller, cadı makigiller ve lorisgilleri de içerir.
Maymunlar Gezegeni (film): Maymunlar Gezegeni (Özgün adı: Planet of the Apes),
Maymunlar Cehennemi (film, 1968): Maymunlar Cehennemi (Özgün adı: Planet of the Apes; Türkçe anlamıyla "Maymunlar Gezegeni"), 1968 yapımı bir bilim kurgu gerilim filmidir.
Maymunlar Cehenneminin Fethi: Bir önceki filmde öldürülen Cornelius ve Dr. Zira'nın oğlu Caesar, 20 yıl Sirk sahibi Armando tarafından saklandıktan sonra ev hayvanı olarak köleleştirilmek istenen maymunları o ve MacDonald'ın yardımlarıyla örgütleyerek gezegendeki totaliter rejime karşı isyan başlatır.
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç: Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Özgün adı: Rise of the Planet of the Apes), 2011 Amerikan bilim kurgu filmi.
Yemek borusu: Yemek borusu, oesophagus yenilen yiyeceklerin ağızdan sonraki geçiş bölgesidir.
Yemek tuzu: Yemek tuzu, kimyada sodyum klorür (NaCl) ismiyle bilinen beyaz kristal yapılı bir bileşiktir. İnsan dahil tüm canlıların besin kaynaklarından olan tuz, ticari bakımdan da önemli bir maddedir.
Yiyecek: Yiyecekler öncelikle karbonhidratlar, yağlar, su ve/veya proteinlerin karışımından oluşur. Yiyecek maddeleri hayvan ve insanlar tarafından istek ve arzu içinde yenip ya da içilmek suretiyle tüketilir.
Yemekteyiz: Yemekteyiz, Show TV ekranlarında hafta içi her akşam gösterilen ve Türkiye'de yayınlanan reality showdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir