Maymun İnsan

Sponsorlu Bağlantılar
allah ama benden bir bunun dbu gibi hala insan kuran maymun maymunlar yuppi Maymun İnsan Maymun Olan İnsanlar maymun insanlar maymun insan maymun olan insanlar ..

Maymun İnsan Nasıl Olur ? Tamamen Gerçek

arkadaşlar videonun konusu şöyle hollandada yaşayan müslüman bi aile var ama kızları müslümanlığa inanmıyor bi gün annesi evde kuran-ı kerim okurken kızıda kuran sesinden rahatsız olup müziği sonuna kadar açıyor ama anne hala okumaya devam ediyor bunun üzerine kız çılgına dönüyor annesini itekleyerek elindeki mübarek kuran-ı kerimi alıp üzerine çıkarak tepinmeye başlıyor (allah korusun) ve sonuç olarak videoda görüldüğü gibi ben başka bi siteden indirdim konu yorumlara açık sizlerde yorumlarınızı benden esirgemeyi şu anda o görülen kuran yazılarını çözmeye çalışıyorum bu arada bi dipnot videonun en sonunda beliren kuran veya osmanlıca yazılar kızın üzerinde kendiliğinden oluşmuştur

BURDAN

Sizce İnsanın Kökeni Maymun Mu?


Sizce insanın kökeni maymun mu?

İnsanlar Maymun Soyundan Gelmiş:d


Bu Maymunlar Unlulere Benzıyor:d

İNSANLAR VE MEYMUNLAR

İnsanoğlu ile maymunlar arasında yüzyıllarca bir bağ aranmış ve hala aranmakta inanılmaz görüşler ileri sürülmüştürde, karşı çıkmalar, tartışmalar derin yani biz yine işin twohaf yanına bakalım ve biraz tebbessüm edelim…
:yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::yuppi:

Etiketler:maymun insanlar maymun insan maymun olan insanlar insan maymun maymun kız gercek mi maymuninsanlar insan ve maymun maymun kız nasıl oluştu maymun kız nasıl oluşmuştur insanlar nasıl oluştu maymunlar nasıl olmuştur insan maymunlar maymun nasıl olmuş insanlar ve maymunlar maymun kız nasıl maymun oldu cüzzamlı kişilerin görüntüleri maymon insan Maymun olan insan maymun olan kız neden olmuş MAYMUN OLAN İNSANLAR
Primat: Primatlar veya iri beyinli yüksek memeliler (), eteneli bir memeli takımı. Goril, orangutan, şempanze, gibon ve insan gibi insansıların yanında makimsiler, marmosetgiller, galagogiller, cadı makigiller ve lorisgilleri de içerir.
Maymunlar Gezegeni (film): Maymunlar Gezegeni (Özgün adı: Planet of the Apes),
Maymunlar Cehennemi (film, 1968): Maymunlar Cehennemi (Özgün adı: Planet of the Apes; Türkçe anlamıyla "Maymunlar Gezegeni"), 1968 yapımı bir bilim kurgu gerilim filmidir.
Maymunlar Cehenneminin Fethi: Bir önceki filmde öldürülen Cornelius ve Dr. Zira'nın oğlu Caesar, 20 yıl Sirk sahibi Armando tarafından saklandıktan sonra ev hayvanı olarak köleleştirilmek istenen maymunları o ve MacDonald'ın yardımlarıyla örgütleyerek gezegendeki totaliter rejime karşı isyan başlatır.
Maymunlar Cehenneminin Altında: Maymunlar Cehenneminin Altında (Özgün adı: Beneath the Planet of the Apes) 1970 yapımı Ted Post'un yönettiği bilim kurgu filmi.
İnsan sindirim sistemi: İnsan sindirim sistemi mekanik (fiziksel) ve kimyasal sindirim olarak ikiye ayrılır. Mekanik (fiziksel) sindirim molekülleri kücük moleküllere ayırmaktır.
İnsani Gelişme Endeksi: İnsani Gelişme Göstergesi (Human Development Index), Dünya'daki ülkeler için yaşam uzunluğu, okur yazar oranı, eğitim ve yaşam düzeyi doğrultusunda hazırlanan bir ölçümdür.
İnsan hakları: İnsan hakları, tüm insanların sahip olduğu temel hak ve özgürlüklere denir. İnsan hakları, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanların yararlanabileceği haklardır.
İnsansılar: İnsansılar veya İnsansı maymunlar (Hominoidea), Eski Dünya maymunlarından bir primat üst familyası. İnsansılar üst familyası iki familyaya bölünür; gibongiller veya küçük insansı maymunlar (Hylobatidae) ve insangiller veya büyük insansı maymunlar (Hominidae).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir