Mehmet Akif Ersoy Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar
allah ama bile boykot bu devlet evet gelir hava istanbul kabul mehmet akif ersoy nin olsa tane ters ya yazan yere Mehmet Akif Ersoy Hakkında Bilgi Mehmet Akif Nasıl Bir Çocuktu mehmet akif ersoy nasıl bir çocuktu mehmet akif er..Mehmet Akif Ersoy Hakkında Bilinmeyen Bilgi …

Mehmet Akif Ersoy Hepimizinde Bildiği Gibi İstiklal Marşımızın Yazarı.
Türkiye’nin Gururu, bir ışığı… Bizi Anlatan Bir Yıldız’dır Mehmet Akif Ersoy ..
Mehmet Akif Ersoy Yazdığı İstiklal Marşı için ona teklif edilen eski parayla 800 milyar evet yanlış duymadınız 800 milyar parayı almamış, kabul etmemiştir.
Üstelik O Kadar Fakirliğine Rağmen ..
Bir Arkadaşı İle İdda’ya Girmişer.
” İkimizden birisi öldüğünde, ölen kişinin çocuklarına sağ olan kişi bakacak .. “
ve gün gelir adam ölür..
mehmet akif ersoy, vermiş olduğu sözünü tutar, o fakirliğine, o yoksulluğuna rağmen sözünü tutar ve o en iyi arkadaşının çocuklarına bakar.
Mehmet Akif Ersoy çok gururlu bir insandır…
Gene bir gün arkadaşı saat ” … ” şurada buluşacağız ” Tamam der Mehmet Akif.
Ve verdiği sözü tutar ama bir şey vardır. Hava karlı bir kış günüdür…
Mehmet Akif, Arkadaşı ile buluşacağı yere o soğukta sırf söz verdiği için gider.
Arkadaşı, bu havada nasıl olsa gitmez diyerekten söz verdiği arkadaşının, mehmet akif ersoy’un yanına gitmez.
Mehmet Akif Ersoy Çok üzülür. ve o arkadaşı ile birdaha konuşmaz.
Mehmet Akif Ersoy, düşünceleri için Dışlanmıştır…
Sırf Devlet’in Düşündüklerini Düşünmediği İçin Dışlanmıştır.
O Kadar Mükemmel Bilgiye Sahip İken, Ülkede Bir Tane Bile adam Akıllı Öğretmen Yokken Mehmet Akif Ersoy’a İş Verilmemiştir.. Neden ? Bir Sorun Neden ?
Çünkü Düşünceleri Devlete ters geldiği için…

Gün Gelir Mehmet Akif Ersoy Ölür…
KOSKOCA Mehmet Akif Ersoy … İstiklal Marşımızı Yazan Kişi…
Cenazesine Kimse Gitmez.
Yoldan Allah tarafından bir tane 20 yaşlarında çocuk geçer..
Defnedilen kişi kim ?
Oradan birisi Mehmet Akif Ersoy Der.
Çocuk İstanbul Fakültesinde okuyor.
Hemen Okula Gider, Mehmet Akif’in Öldüğünü Haber eder.
Öğretmenler gitmelerine izin vermezler ve öğrenciler boykot ederek mehmet akif’in cenazesine giderler…
Bir Tane bile bir bakan, bir vali gelip mehmet akif’in cenazesine uğramaz.
Öğrenciler Cenazeyi Defneder.
işte Böyle…
Koskoca MEHMET AKİF ERSOY, Sırf Düşünceleri Devlet tarafından çok ters olduğu için sevilmez, dışlanır.
O Sesini Bile Çıkarmadığı Halde Böylesine Kalleşçe Dışlanır Bu Ne Kadar Acı …

Teşekkürlerimi Sunuyorum Arkadaşlar Alıntı Değildir.
Bir Öğretmenim Bir Hocam Tarafından Bana Anlatılan Bir şeyi Sizinle Paylaşmak İstedim…
Umarım Sizde Birazcık Olsa Etkilenirsiniz…
Saygılar. MrsZecG. 😉

Etiketler:mehmet akif ersoy nasıl bir çocuktu mehmet akif ersoy hakkında bilgi mehmet akif nasıl bir çocuktu mehmet akif ersoy hakkında bilinmeyenler mehmet akif ersoy ile ilgili bilgiler mehmet akif ersoyun nasıl bir çocuktu mehmet akif ersoy ve atatürk mehmet akif ersoy hakkında sözler mehmet akif ersoy hakkında kompozisyon mehmet akif ersoy bilinmeyen mehmet akif ersoy nasıl bir çocukdu istiklal marşının yazanın hayatı m.akifin atatürkle ilgili sözleri mehmet akif atatürkü gördümü mehmet akif ersoy nasıl çocuktu mehmet akif ersoy atatürk hakkında mehmet akif ersoy atatürk mehmet akif cenaze mehmet akifin atatürk hakkındaki sözleri
Mehmet Âkif Ersoy: Mehmet Âkif Ersoy, (doğum adı: Mehmet Ragif, 20 Aralık 1873 - 27 Aralık 1936), baba tarafından Arnavut, anne tarafından Özbek asıllı Türk olan Cumhuriyet Dönemi şairi, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi, yüzücü, milletvekili.
Mehmet Fuad Köprülü: Ord. Prof. Dr. Mehmet Fuat Köprülü, (d. 4 Aralık 1890 - ö. 28 Haziran 1966), Türk tarihçi, siyasetçi, edebiyat araştırmacısıdır.
Mehmet Özdilek: Mehmet Özdilek (1 Nisan 1966; Ladik, Samsun), Şifo Mehmet lakaplı Türk teknik direktör ve eski futbolcu.
Mehmet Ali Erbil: Mehmet Ali Erbil (d. 8 Şubat 1957, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu, yapımcı, komedyen ve seslendirme sanatçısıdır.
Ersoy Sandalcı: Ersoy Sandalcı Türk futbolcu ve antrenör (İstanbul, 1951).
Kurtlar Vadisi karakterleri listesi: Bu maddede Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu adlı televizyon dizilerinde yer alan karakterlerin listesi yer almaktadır.
Ersoy Yılmaz: Ersoy Yılmaz (d. 20 Ocak 1989, Kayseri) doğumlu Türk futbolcu. Futbola başlaması Kayserispor PAF takımında başlamış ve aynı yıl A Takım'a kadar yükselen genç oyuncudur.2008-2009 yılında aynı zamanda Yozgatspor'a kiralık olarak verilmiş ve 2009-2010 sezonunun başında Erciyesspor'a transfer olmuştur.
Ersoy Dede: Ersoy Dede (d.1975, Zonguldak), gazeteci, televizyon ve radyo programcısı.
Ersoy Yıldırım: Ersoy Yıldırım ( 10. Ocak 1962) Türk edebiyatcısı öykü ve roman yazarı.İsviçire'de yaşamını sürdüren yazar,sanat çalışmalarını burada sürdürüyor.
Bilgisayar: Kendisine verdiğimiz bilgileri istediğimizde saklayabilen, istediğimizde geri verebilen cihaza bilgisayar denir.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
İstanbul Bilgi Üniversitesi: İstanbul Bilgi Üniversitesi, 1996 yılında kurulmuş vakıf üniversitesi. 6 fakültesi, 4 enstitüsü, 5 yüksekokulu ve meslek yüksekokuluna bağlı 7 programı, lisans, lisansüstü, önlisans öğretimi verilen 100'e yakın programı vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir