Mehmet Okur Boyu Kaç Cm

Sponsorlu Bağlantılar
amarilis espinoza bir eski stadnik uzun ya Mehmet Okur Boyu Kaç Cm Mehmet Okur Boyu Kaç mehmet okur boyu kaç cm mehmet okur boyu kaç en ..O Dünyanın En Uzun Adamı

O dünyanın en uzun adamı
08 Ağustos 2007 Çarşamba 19:10
O dünyanın en uzun adayı seçildi. Bakın boyu kaç cm?
Guiness sözcüsü Amarilis Espinoza, Ukrayna’nın kuzeybatısındaki küçük fakir bir köyde yaşayan eski veteriner 36 yaşındaki Stadnik’in boyunun 2 metre 57 santim olarak ölçüldüğünü söyledi.

Stadnik’in 14 yaşında beyin ameliyatı geçirmesinin ardından boyunun hızla uzadığı ve halen annesiyle birlikte yaşadığı belirtildi.

Guiness’in eski dünyanın en uzun adamı rekoru 2 metre 36 santimetre boyundaki Çinli Bao Xishu’ya aitti.

Etiketler: mehmet okur boyu kaç cm mehmet okur boyu kaç en uzun insan kaçmetre dunyanin uzun adami turk kac yasinda avatar 2 ci kitab lannnnnnnnn mehmet okur boyu
Mehmet Âkif Ersoy: Mehmet Âkif Ersoy, (doğum adı: Mehmet Ragif, 20 Aralık 1873 - 27 Aralık 1936), baba tarafından Arnavut, anne tarafından Özbek asıllı Türk olan Cumhuriyet Dönemi şairi, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi, yüzücü, milletvekili.
Mehmet Fuad Köprülü: Mehmet Fuat Köprülü, Ord.Prof.Dr. (d. 4 Aralık 1890 - ö. 28 Haziran 1966), İstanbul (Erkek) Lisesi mezunu, Türk tarihçi, edebiyat araştırmacısı ve siyaset adamıdır.
Mehmet Özdilek: Mehmet Özdilek (1 Nisan 1966; Ladik, Samsun), Şifo Mehmet lakaplı Türk teknik direktör ve eski futbolcu.
Mehmet Aurélio: Mehmet Aurélio (Portekizce: Marco Aurélio Brito Dos Prazeres) (d. 15 Aralık 1977 Rio de Janeiro) orta saha mevkinde görev yapan Brezilya asıllı Türk futbolcu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir