Mercedes Axor Vites Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar
actros bizim daha fazla ekonomi gibi hava ilk istisna iyi konfor mercedes motive uzun yeni Mercedes Axor Vites Kullanımı Mercedes Powershift Nasıl Kullanılır actros ne demek mercedes axor vites kullanımı merc..Yeni Actros

Yeni Actros

Yeni Actros, daha fazla ekonomi, daha fazla çekicilik ve daha fazla konfor için yollara çıkıyor.

Para tasarrufu sağlayan iyileştirme ve ayrıntılarla yeni Actros, öncekinden daha ekonomik! Standart olarak tüm araçlarda sunulan Powershift 2 otomatikleştirilmiş şanzıman, hissedilir şekilde daha fazla dinamizm, olabilecek en konforlu araç kullanımı ve daha az yakıt tüketimi sağlıyor.

Yeni Actros, yollara yine olağanüstü, çekici ve motive edici bir şoför mahalli armağan ediyor. Çünkü yeni Actros, standart konforlu yatak ve tıraş aynası gibi akıllı ayrıntılardan, opsiyonel donanım olarak temin edilebilen yağmur ve ışık sensörüne kadar konfor, fonksiyonellik ve donanım konusunda daha yüksek standartlar sunuyor.

İşte güzel, güçlü, üstün yeni Actros ve sahip olduğu konfor ve ekonomiklik değerleri! İyi görünmek bizim için yeterli değildi; yeni güneşlikten tampon altı spoylere kadar her parçanın, örneğin yakıttan tasarruf ettiren ideal aerodinamik veya daha fazla güvenlik gibi bir amacı var.

Bütün bunların arasında, düğmeye basılarak aydınlatılan yeni Mercedes yıldızı bir istisna. Çünkü o, aynı anda iki farklı özelliği yansıtıyor: yollarda tasarruf ve güzel görünüm.

Daha fazla ekonomi için her şeyimizi ortaya koyduk.

Yeni Actros geliyor! Alışık olduğunuz gibi güçlü, alışık olduğunuz gibi güvenilir… Tutumlu, uzun ömürlü motorları; düşük bakım-onarım masrafları ve daha fazla konfor ile şimdiye kadar olduğundan daha ekonomik…

İlk üretimden itibaren standart donanımda sunulan ve düşük yakıt tüketimi ile birlikte daha fazla seyir konforu sağlayan, geliştirilmiş 12 vitesli Mercedes ProwerShift 2 otomatik şanzıman, isteğiniz üzerine sunduğumuz Ekonomi Paketi ve giderleri daha da azaltan hava basınç ayarları gibi detaylar…

Ve bir artı daha: Yeni Actros’un düşük bakım ve onarım masraflarını esas alan servis anlaşmaları! Siz yollara daha ekonomik çıkın diye her şeyi yaptık.

Yeni Actros. Daha ekonomik.

Para tasarrufu sağlayan iyileştirme ve ayrıntılarla yeni Actros, öncekinden daha ekonomik!

Daha da geliştirdiğimiz Mercedes PowerShift 2 otomatik şanzımana çok güvendik, yeni Actros’u standart olarak bu şanzımanla donattık. Mercedes PowerShift 2’nin başarısına, geliştirilmiş ve hızlı vites değiştirme rahatlığı ve düşük yakıt tüketimi ile ikna olacaksınız.

Actros’un isteğe bağlı olarak alınabilen, işletme masraflarını daha da düşüren Ekonomi Paketi’nde aerodinamik yan kaplamalar ve ayarlanabilen hava deflektörleri gibi donanım özellikleri mevcut. İyileştirilmiş havalı kumanda ve isteğe bağlı olarak alınabilen A direği kaplaması daha fazla tasarruf için destek olur.

Tüm bunlar, yeni Actros’un tutumluluğunun göstergesi. Çünkü yeni Actros demek, daha ekonomik olmak demek!

Yeni standart akü durum göstergesi, akü şarj ve çalıştırma durumunun sürekli kontrolünü sağlayarak yetersiz veya arızalı akülerin zamanında anlaşılıp değiştirilebilmesine ve planlanmamış bekleme sürelerinin önlenebilmesine yardımcı olur.

Eğer isterseniz Basic Ekonomik Donanım Paketi ile yeni Actros aracınızda fabrika çıkışlı ve çok uygun bir fiyatla işletme masraflarının azaltılmasına belirgin şekilde katkıda bulunabilen ilave donanım özellikleri eklenebilir. Aracınızı alırken başlayan tasarruf, tüm kullanımınız süresince devam eder. Böylece iki kat tasarruf yaparsınız!

Basic Ekonomik Donanım Paketi :

• Actros çekici araçları

• Aerodinamik yan kaplama

• Otomatik sigorta

• Ayarlanabilir kabin üstü rüzgarlık

• Dorse bağlantı kabini

Mercedes PowerShift 2: Hissedilir şekilde daha fazla dinamizm, olabilecek en konforlu araç kullanımı ve daha az tüketim…

Daha yumuşak vites değişiklikleri, eğitim sensörleri yardımıyla iyileştirilmiş vites kumanda stratejisi, kısaltılmış kuvvet bağı kesiklikleri ve daha fazlası…
Sekiz hedefe yönelik devreye alınan program, Power modu, EcoRoll modu ve daha da geliştirilmiş manevra modu gibi kullanıma yönelik ilave fonksiyonlar ile Mercedes PowerShift 2, yeni Actros’ta daha fazla sürüş konforu, emniyet ve ekonomikliğe katkıda bulunur.

Güvenliği azamiye çıkarıp, riskleri asgariye indirmek söz konusu olduğunda da Actros fevkaladedir.

Hatta istenilen güvenlik standartlarını sadece karşılamakla kalmaz, onları aşar.

Güvenlik özellikleri arasında, fevkalade ve kendini defalarca kanıtlamış rampada kalkışta ileri/geri kaymayı önleyici Telligent® fren sistemiyle, Telligent® şerit takip yardımcısı, Telligent® mesafesi kumandası ve Telligent® denge ayarı gibi sürücüye yardımcı ve dinamik kullanım kumanda sistemleri vardır.

Daha iyi yol aydınlatması, daha fazla emniyet – Actros’un yeni farları, istediğiniz takdirde Bi-Xenon model olarak da temin edilebilir. Kısa farda 130 m aydınlatma mesafesi ve uzun farda %150’den daha fazla ışık şiddeti ile yeni farlarınız, karanlıkta gün ışığına benzer görüş koşulları ve dolayısıyla daha fazla emniyet sağlar.

Far camında hasar olduğunda ayrı olarak değiştirilebilir, dolayısıyla daha çabuk ve daha az masraflı bir onarım yapılmasına olanak tanır.

Tutumlu, uzun ömürlü motorları; düşük bakım-onarım masrafları ve daha fazla konfor ile şimdiye kadar olduğundan daha ekonomik…

Dayanıklı ve güçlü motorlar, Actros’un kalbini oluşturur. Maliyet açısından etkinlik söz konusu olduğunda, bu motorların düşük yakıt tüketimi ve yüksek püskürtme basıncı önemlidir.

Telligent® motor sistemi, güç üretimi için çok önemli bir rol oynar. Kendini kanıtlamış bu elektronik motor kumandası, püskürtmeyi milisaniye mertebesinde her seyir durumuna uyarlar.

Azaltılmış gaz değişim kayıpları, büyük bir güç üretimi için yüksek bir hava debisine sahip turbo şarjlar ve kumandalı tek silindirli hava kompresörlerinin kullanılması da Actros’un düşük yakıt tüketimine katkı sağlar. İsteğe bağlı donanım olarak, kumandalı iki silindirli bir hava kompresörü de mevcuttur.

Actros motorları, aynı zamanda etkileyici bir dayanıklılığa sahiptir. Motorlar üzerinde yapılmış değişiklikler, pistonlar üzerindeki ısıl yükü azaltarak, yağ tüketiminin sürekli olarak düşük bir düzeyde tutulmasını sağlamıştır.

Etiketler:actros ne demek mercedes axor vites kullanımı mercedes powershift nasıl kullanılır telligent nedir mercedes axor nasıl kullanılır mercedes axor otomatik vites nasıl kullanılır axor vites kullanımı mercedes axor vites sistemi telligent ne demek actros yakıt tüketimi nedir yenı aktoros cekıcı ozellıklerı araçlarda telligent ne demektir Telligent vites kumandası axsor otomotik vites nasıl kullanılır
Mercedes-Benz: Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz'in şirketi Benz & Cie. ve Gottlieb Daimler'in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft'in birleşmesi sonucu oluşturulmuş otomotiv markası
Mercedes-Benz Arena: Gottlieb-Daimler-Stadion, Almanya'nın Stuttgart şehrinde bulunan ve VfB Stuttgart'ın Bundesliga maçlarını yaptığı staddır.
Mercedes GP: Mercedes AMG Petronas Formula One Team ya da ticarî adıyla Mercedes-Benz Grand Prix Limited, Mercedes-Benz'in sahibi olduğu Birleşik Krallık merkezli Formula 1 takımı.
Mercedes McNab: Mercedes Alicia McNab (doğumu 14 Mart 1980, Vancouver) Kanada doğumlu bir aktristir. Belki de en iyi bilinen rolü, Buffy the Vampire Slayer ve Angel'da canlandırdığı Harmony Kendall rolüdür.
Şanzıman: Motordan, baskı balata (Kavrama) yolu ile aldığı hareketi istenilen tork değerinde, şaft veya diferansiyele ileten aktarma organıdır.
SBV Vitesse: Stichting Betaald Voetbal Vitesse (kısa adıyla Vitesse veya Vitesse Arnhem), Hollanda'nın Arnhem kentinde ve 14 Mayıs 1892 tarihinde kurulan futbol kulübüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir