Mersin İdman Yurdu Altyapı Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar
aa florya futbol hafta Mersin İdman Yurdu Altyapı Kayıt 89 Dogumlu Futbol Altyapi Kayitlari mersin idman yurdu altyapı seçmeleri mersin idman ..Altyapı Seçmeleri Başlıyor

Altyapı seçmeleri başlıyor

Galatasaray Kulübü, futbol altyapı seçmeleri için kayıtlara yarın başlanacak. Kulübümüzden yapılan açıklamada, futbol alt yapı seçmeleri kayıtlarının yarın başlayacağı ve 10 Haziran’a kadar devam edeceği belirtilirken, kayıtların hafta içi 10.00 ile 17.00, hafta sonu ise saat 09.30 ile 12.00 saatleri arasında yapılacağı ifade edildi.

Alt yapı seçmelerine 1994-2000 yılı arası doğumlu sporcu adaylarının katılabileceği, kayıt sırasında da sporcu adayının velisi, velisinin nüfus cüzdan fotokopisi, sağlık raporu ve nüfus cüzdanı fotokopisinin bulunması gerektiği vurgulanırken, seçme tarihlerinin ise 11 Haziran Çarşamba günü Florya Metin Oktay Tesisleri ve GS TV’den duyurulacağı bildirildi.

Kaynak: AA

Etiketler:mersin idman yurdu altyapı seçmeleri mersin idman yurdu altyapı kayıt 89 dogumlu futbol altyapi kayitlari mersin idman yurdu a2 seçmeleri mersin gs altyapı futbol secmeleri 89 mersin idmanyurdu alt yapı seçmeleri mersin iy altyapı secmeleri mersin idmanyurdu alt yapı kayıtları mersin futbol altyapı seçmeleri mersin galatasaray futbol seçmeleri mersin idman yurdu alt yapı seçmeleri mersin idman yurdu alt yapi kayitlari mersin idman yurdu altyapı seçmeleri ne zman galatasaray altyapı seçmeleri 90 doğumlular galatasaray altaltyapı tesisleri adanadaki mersin idman yurdu seçmeleri mersin idman yurdu 95 seçmeleri mersin altyapı seçmeleri 89 doğumlu alt yapı
Mersin (şehir): Mersin, Mersin ilinin merkezi olan kenttir. Bir limanı ve serbest bölgesi bulunmaktadır. Büyükşehir belediyesi statüsüne sahiptir.
Mersin İdman Yurdu: Mersin İdman Yurdu, 1925 yılında Mersin'de kurulan Türk spor kulübüdür. Taraftar grubunun ismi Kırmızı Şeytanlardır.
Mersin (il): Mersin, Türkiye'nin güneyinde Akdeniz kıyısındadır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü: Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, basketbolda erkeklerde Beko Basketbol Ligi'nde, bayanlarda TBBL'de mücadele eden Mersin merkezli spor kulübü.
Mersingiller: Mersingiller (Myrtaceae), mersinler (Myrtales) takımından bitki familyasıdır.
Trabzon İdmanocağı: İdmanocağı, Trabzon şehrinde kurulan ilk spor kulübüdür. Trabzon'da spor faaliyetlerinin gelişmesinde büyük payları olan çok köklü bir kulüptür.
İdmangücü: İdmangücü, 1924'te kurulan Trabzon, Türkiye merkezli spor kulübü. Renkleri yeşil-beyaz'dır.
İdmanocağı Kadın Futbol Takımı: 2007–2008 sezonunda kurulan İdmanocağı Kadın Futbol Takımı 2009-2010 sezonunda Türkiye 1. Ligine yükselmiştir.
İdman Azerbaycan TV: İdman Azerbaycan TV, dünyanın en prestijli spor aktivitelerini ekrana getiren uluslararası spor kanalıdır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir