Mersin Piknik Alanları

Sponsorlu Bağlantılar
hidroelektrik tarsus ya yeri Mersin Piknik Alanları Mersinde Piknik Yerleri mersin mesire yerleri mersin piknik alanları mersi..Mersin’in Piknik Alanları

Papazın Bahçesi: Mersin’in Çamlıyayla ilçesi sınırları içinde bulunan Papazın Bahçesi’ne Çamlıyayla-Tarsus asfaltı üzerinde Çamlıyayla’ya 7 km mesafedeki Fakılar yol çatından doğuya dönülüp 15 km ilerleyince varılabilir. Yolun tamamı kızılçam ormanları içinden geçiyor.

Karaeski: Mersin’in Mut İlçesi sınırları içerisindeki Karaekşi Mesire ve Piknik yeri, çınar ağaçlarıyla kaplı bir mekan. Karekşi piknik yerinde birbirini izleyen 8-10 kadar alabalık üretme havuzları da var. Burada piknik ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Kadıncık Gölü: Kadıncık Vadisi’ndeki Kadıncık Suyu üzerine inşa edilen hidroelektrik santralına ait çook güzel bir baraj gölü. Kadıncık Baraj gölüne Tarsus-Çamlıyayla yolu ile gidilebildiği gibi Tarsus-Pozanntı otoyolunun Çamalan mevkiinden Çamlıyayla’ya giden asfalt yolla da gidilebilir. Tarsus’a uzaklığı yaklaşık 75 km. civarındadır.

Etiketler:mersin mesire yerleri mersin piknik alanları mersinde piknik yerleri mersin mesire alanları mersin piknik alanı mersin piknik yerleri çopurlu piknik alanı telefonu mersinmesire yerleri tarsus ve çevresindeki piknik yerleri yakın piknik alanları mersin ÇOPURLU PİKNİK ALANI çopurlu piknik alanı mersin mersin çopurlu piknik alanı çopurlu da piknik yerleri mersin mersinde piknik yeri mersine yakın piknik alanları mersindeki paralı piknik alanları mersin çevremizde piknik alanları mersininpiknik mersinin piknik yapılacak
Mersin (şehir): Mersin, Mersin ilinin merkezi olan kenttir. Bir limanı ve serbest bölgesi bulunmaktadır. Büyükşehir belediyesi statüsüne sahiptir.
Mersin İdman Yurdu: Mersin İdman Yurdu, 1925 yılında Mersin'de kurulan Türk spor kulübüdür. Taraftar grubunun ismi Kırmızı Şeytanlardır.
Mersin (il): Mersin, Türkiye'nin güneyinde Akdeniz kıyısındadır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü: Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, basketbolda erkeklerde Beko Basketbol Ligi'nde, bayanlarda TKBL'de mücadele eden Mersin merkezli spor kulübü.
Mersingiller: Mersingiller (Myrtaceae), mersinler (Myrtales) takımından bitki familyasıdır.
PiknikTube: PiknikTube, 2006 yılında faliyete geçmiş olan bir video paylaşım sitesidir. Site uzun bir süredir beta aşamasında devam etmektedir.
Piknik (çizgi roman): Piknik, karikatürist Piyale Madra’nın 1982 yılında yarattığı kedi çizgi kahramandır.
Piknik (film, 1955): * [http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Picnic_%28film%29&oldid=61252236 İngilizce Wikipedia'daki Picnic (film) maddesinin 29 haziran 2006 sürümü].
Piknik (film): Piknik (İngilizce: Picnic).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir