Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Staj Dosyası

Sponsorlu Bağlantılar
ama staj varsa Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü Staj Dosyası Endüstri Meslek Lisesi Staj Dosyası Staj Varsa Ama elektrik bölümü staj dosyası örnekleri meslek lis..Staj Dosyası Örneği

turizm ve otelcilik mezunuyum ama staj dosyası hazırlamam gerekiyo aklıma işey gelmiyo örnek bi staj dosyası olan varsa cvp yazrsa sevinirim

Etiketler:elektrik bölümü staj dosyası örnekleri meslek lisesi bilgisayar bölümü staj dosyası endüstri meslek lisesi staj dosyası endüstri meslek lisesi staj dosyası örneği lise elektrik elektronik staj dosyası örnekleri staj defteri nasıl doldurulur elektrik staj dosyası örneği ev aletleri elektrikli ev aletleri staj dosyası lise staj defteri örnekleri önlisans bilgisayar staj dosyası grafik bölümü staj dosyası lise staj dosyası örneği staj dosyası rapor örnekleri elektrikli ev aletleri staj defteri örnekleri elektrik elektronik staj dosyası örnekleri elektronik staj defteri örneği lise staj dosyası örnekleri lise staj dosyası örnekleri elektrik bölümü yiyecek içecek hizmetleri staj dosyası 2010 staj dosyası muhasebe
Meslek Yüksekokulu: Meslek Yüksekokulu.
Mesleki Açık Öğretim Lisesi: Mesleki öğretim yapan Açıköğretim Lisesine bağlı kurumlardır.
Mesleki Yeterlilik Kurumu: Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK), meslek standartlarını temel alarak, teknik ve meslekî alanlarda ulusal yeterliliklerin esaslarını belirlemek; denetim, ölçme ve değerlendirme, belgelendirme ve sertifikalandırmaya ilişkin faaliyetleri yürütmek üzere 21 Eylül 2006 tarihli ve 5544 sayılı Kanun ile kurulmuştur.
Meslekî eğitim: Mesleki Eğitim (Mesleki eğitim ve öğretim ya da Mesleki ve Teknik eğitim), belirli ticaretle ya da meslekle ilgili işlere kişileri hazırlamak için genellikle akademik olmayan, çoğu zaman geleneksel özellikler gösteren eğitim.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Bilgisayar bilimi: Bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri sağlayan pratik teknikleri araştıran bir bilim dalıdır.
Bilgisayar mühendisliği: Bilgisayar mühendisliği, temel olarak yazılım, programlama ve algoritma ile ilgilenir. Bilgisayar ağları, veritabanı yöneticiliği ve gömülü sistemler de diğer çalışma alanlarıdır.
Yazılım: Yazılım (İng. software), değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik araçların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makina komutlarıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir