Meteoroloji Karikatür

Sponsorlu Bağlantılar
benden karikatur Meteoroloji Karikatür Karükatür karikatür meteoroloji karikatür karükatür karikatü..Dev Karikatur Arsivi

Başlıyoruzzzzzzz.


Arkadaşlar Yorumları Bekliyorum

Adsl Karikatürleri..


Karikatür Cenneti

paylaşımı benden yorumlar sizden…:)

Basın >>>> Bastık!


Karikatür Komedya

Etiketler:karikatür meteoroloji karikatür karükatür karikatür resmi belaltı karikatür karikatür 18 belaltı belaltı karikatürler karikatür resimler cartoon komik belalti karikatürler çok komik belaltı karikatürler karikatürler 18 bel altı METEOROLOJİ KARİKATÜR özel hayatın gizliliği karikatür bel altı karikatür arşivi kariikatür karıkatur karikatürler belaltı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü: Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye için hava durumu tahminleri ve uyarıları yapan bir devlet kuruluşudur.
Meteoroloji mühendisliği: Meteoroloji mühendisliğinin temel konusu atmosfer olayları ve atmosferdeki olayların yeryüzündeki etkileri üzerine araştırma ve eğitim yapmaktır.
Meteoroloji kısaltmaları: Meteoroloji kısaltmaları sayfası; meteoroloji haritaları, seviye kartları, brifing kartları vs. ile TAF, METAR ve AIRMET gibi hava raporlarında uluslararası şekilde kullanılan meteoroloji kısaltma ve alfabetik bir listesidir.
Meteoroloji uyduları: Meteoroloji uyduları, (hava durumu uyduları) Dünya’nın çevresindeki bulutların resimlerini çeken, sıcaklık ölçümleri yapan ve bu verileri Dünya’daki merkezlere gönderen uydulardır.
Karikatürcüler Derneği: Karikatürcüler Derneği 1969'da Ferit Öngören, Turhan Selçuk ve Semih Balcıoğlu tarafından kurulmuştur.
Karikatür ve Mizah Müzesi: Karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır.
Danimarka Karikatür Krizi: Danimarka Karikatür Krizi, Danimarka'da Jyllands Posten adlı bir gazetede 30 Eylül 2005 günü yayınlanan İslam peygamberi Muhammed'in karikatürleri ile başlayan krize verilen genel ad.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir