Metin2 Vahşi Uzman Dolunay Düşürme Taktiği

Sponsorlu Bağlantılar
ama anahtar artar atak basit bile bir bol daha dolunay gibi keselim küçük ada multihack ninja pat pat sabah seviye teleport Metin2 Vahşi Uzman Dolunay Düşürme Taktiği Vahşi Uzmandan Dolunay Düşürme Taktiği metin2 vahşi uzmandan dolunay düşürme taktiği meti..Dolunay Düşürme Taktiği


Dolunay Düşürme Taktiği

Öncelikle bir okçu ninja char açıp 11 levele kadar kasıyoruz ki teleport olabilelim. ayrıca full vit gidin ki canınız yüksek olsun çünkü vadiye ışınlanıp vahşi okçuyu keseceğiz. peki 11 level okçu ninja vahşi okçuyu nasıl kesebilir? multihack ile tabii ki atak speedimizi yükseltiyoruz 2 gibi filan. sonra oklarımızı pat pat pat vahşi okçuya indiriyoruz. kestiğimizde %30 ihtimal dolunay gby altın anahtar gibi değerli şeyler çıkar. ama 11 level char kestiği için bu rakamlar geçerlidir.
Aslında item düşürürken örneğin dolunay iki basit kural vardır. mesela yabani okçudan düşürecekseniz en uygun level 29 dur çünkü dolunay 30 level kılıcıdır. mesela çok rastlamışsınızdır 33 levelken 34 zırhı 25 iken 26 zırhı gibi item droplarınız olmuştur. birincisi bu. ikincisi de 4. ve 5. seviye yaratıklardan özel item düşme şansı vardır vahşi okçudan dolunay düşmesi gibi. vahşi okçuyu 41 levelde keserseniz dolunayın hayalini bile göremezsiniz. ama 11 level gibi çok düşük bir levelde keserseniz %30 ihtimal çıkar. çünkü 11 levelin kesmesi çok çok uzun sürer ve arada büyük level farkı vardır. ama biz ne yapıyoruz? multihack ile kesiyoruz ki kolayca keselim, kestiğimizde ch değiştirip yine keselim yine keselim mutlaka dolunay düşecektir. vadide vahşi okçunun olduğu yerleri hepimiz biliriz değil mi shinsoo giriş adasının altındaki küçük ada.
ayrıca çok önemli not: bu dediklerimi sabah sularında yaparsanız kimseler vahşi okçuyla uğraşmayacağından daha çok şansınız artar.
bol itemler

Etiketler:metin2 vahşi uzmandan dolunay düşürme taktiği metin2 vahşi uzman dolunay düşürme taktiği vahşi uzmandan dolunay düşürme taktiği vahşi okçu dolunay düşürme taktiği metin2 de vahşi uzmandan dolunay düşürme taktiği metin2 item düşürme taktikleri vahşi okçudan dolunay düşürme taktiği dolunay düşürme taktiği dolu düşürmek için kaç lvl olmak gerekir metin2 vahşi uzman kesimi metin2 de 19 luk savaşçı ne item takmalı ninja dolunayı nasıl olur metin2 vahşi uzmandan dolu düşürme taktiği metin2 itemler ve düşme yerleri metin2 26 lwl dolu düşürme metin2 lv dusurme vahşi uzman kesme taktikleri metin2 21 lvl de dolunay düsürme sansı metin2 vahşi uzman kesme taktiği en kolay dolunay düşürme
Gece Evi: Gece Evi Amerikan yazar P.C. Cast ve kızı Kristin Cast tarafından yazılan vampir-merkezli fantezi romanları serisidir.
Vahşi Batı: Vahşi Batı, 19. yüzyıl ve 20. yüzyılın başlarında ABD'nin seyrek yerleşimli uzak batı bölgelerini tanımlamakta kullanılan bir terimdir.
Vahşi Güzel: Vahşi Güzel (Muñeca Brava), 1998- 1999 yılında Telefe tarafından çekilen, dünyada 80'den fazla ülkede gösterime giren , başrollerinde Facundo Arana ve Natalia Oreiro'nun bulunduğu bir televizyon dizisidir.
Vahşi Vahşi Batı: Vahşi Vahşi Batı, başrollerini Salma Hayek ve Will Smith'in paylaştığı, 1999 yılı yapımı, aksiyon-komedi türünde bir filmdir.
Vahşi Avcı: Vahşi Avcı 1962 ABD yapımı romantik macera filmidir. Filmin özgün adı olan Hatari!, bir Afrika dili olan Swahili'de Tehlike!
Uzman Jandarma: Uzman Jandarma'lar Uzman Jandarma Okulu (JANU)'nun başarı ile bitiren Uzman Jandarma birinci kademeli çavuştan Uzman Jandarma sekizinci kademeli çavuş rütbesine kadar haiz asker kişilerdir.
Uzman Erbaş: En az lise veya dengi okul okulu mezunu olup muvazzaflık hizmetini çavuş rütbesi ile tamamlayanlardan, muvazzaflık hizmetini müteakip Türk Silahlı Kuvvetlerinin devamlılık arz eden teknik ve kritik görev yerlerinde görev yapan, bu kanun esaslarına göre istihdam edilenlerle, yönetmelikte belirtilen esaslara göre uzman onbaşılıktan uzman çavuşluğa geçirilenlerdir.
Uzman sistemler: Uzman sistemler, belirli bir uzmanlık alanında, gerçek kişilerden derlenen bilgileri temel alarak, zamanla kendisini geliştirebilme yeteneği de olan yazılımlardır.
Uzman Çavuş: Uzman Çavuş En az lise veya dengi okul okulu mezunu olup muvazzaflık hizmetini çavuş rütbesi ile tamamlayanlardan, muvazzaflık hizmetini müteakip Türk Silahlı Kuvvetlerinin devamlılık arz eden teknik ve kritik görev yerlerinde görev yapan, bu kanun esaslarına göre istihdam edilenlerle, yönetmelikte belirtilen esaslara göre uzman onbaşılıktan uzman çavuşluğa geçirilenlerdir.
Dolunay Soysert: Dolunay Soysert (25 Mart 1973) Türk sinema ve dizi oyuncusu.
Dolunay, Midyat: Dolunay, Mardin ilinin Midyat ilçesine bağlı bir köydür.
Dolunay, Şenkaya: Dolunay, Erzurum ilinin Şenkaya ilçesine bağlı bir köydür.
Dolunay, Lice: Dolunay, Diyarbakır ilinin Lice ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir