Mezar Altından Gelen Sesler

aile baba bu daha gece gelen halka nerden sanki Mezar Altından Gelen Sesler Gece Mezarlıktan Gelen Sesler mezarın altından gelen sesler mezar altından gelen..Mezardan Gelen Sesler

Bir aile anne,baba, bir kız ve erkek bunlar evlerinin yanması sonucu ölmüşler ve hepsini aile olarak yanyana gömmüşler fakat her gece yarısı mezarlıktan ilginç sesler geliyormuş bu orada yaşayan birçok kişi tarafından duyulmuş, sonra içlerinden bir tanesi o seslerin nerden geldiğini anlamak için gece yarısı mezarlığa gitmiş yine başlamış sesler sanki kavga sesleri gibiymiş adam seslerin geldiği yöne gitmiş ve sesler o ailenin mezarından geliyormuş.Sonra mezarı kazıp bakmaya karar vermiş halk mezarı açtıklarında çok ilginç bir manzarayla karşılaşmışlar annenin olması gereken yerde kız,erkek çocuğun olması gereken yerde de baba yatıyormuş herkes şaşırmış bunları yine eski yerlerinde koymuşlar ve mezarı kapatmışlar fakat kavga sesleri bitmek bilmiyormuş tekrar açıp bakmışlar yine aynıymış manzara bu kez düzeltmemeye karar vermişler sadece mezar taşlarının yerlerini değiştirmişler o günden sonra bir daha hiç ses gelmemiş.Oradaki halka göre o sesler o ailenin yaptığı yer kavgasının sesleriymiş.
__________________

Etiketler:mezarın altından gelen sesler mezar altından gelen sesler gece mezarlıktan gelen sesler mezardan gelen fay hattından gelen sesler video yeraltından gelen sesler ölülerinsesleri midir mezardaki altındaki sesler gece mezarlıktan gelen ses mezardan gelen çığlıklar mezardan cıkan genç gece mezardan gelen sesler gece mezardan cıglık sesi mezar aldından cıkan sesler mezardaki çığlık sesleri mezardan gelen sesler video mezarın altından sesler mezardaki çığlıklar neden gelir
Mezar-ı Şerif: Mezar-ı Şerif, (), Afganistan'ın kuzeyinde Belh Vilayeti'nin yönetim merkezi olan şehir.
Mezarlık: Ölülerin defnedildiği mezarların oluşturduğu gömü alanı.
Pentagram (müzik grubu): Pentagram ya da Mezarkabul, kuruculuğunu Hakan Utangaç ve Cenk Ünnü'nün yaptığı heavy metal grubu. Müziğinde yoğun şekilde oryantal ve Türk Halk Müziği etkileri vardır.
Mezarını Derin Kaz: Mezarını Derin Kaz, 1994 İngiltere yapımı gerilim-kara komedi filmidir. Özgün adı Shallow Grave olan film çevrildikten bir yıl sonra 29 Eylül 1995'te Türkiye'de gösterime girmiştir.
Gelenek: Gelenek, bir toplumda, bir toplulukta çok eskilerden kalmış olmaları dolayısıyla saygın tutulup kuşaktan kuşağa iletilen, yaptırım gücü olan kültürel kalıntılar, alışkanlıklar, bilgi, töre ve davranışlar.
Geleneksel Çin yazısı: ¹¹Geleneksel Çin yazısı (Çince: 繁体字; pinyin: fántǐ zì), Çin yazısının eski çağlardan beri Çin'de kullanılan bir sürümüdür.
Geleneksel Çin tıbbı: Geleneksel Çin tıbbı (GÇT) (İngilizce'de "Traditional Chinese medicine" olduğundan TCM veya T.C.M., basitleştirilmiş Çince: 中医学; Geleneksel Çince: 中醫學; Pinyin: Zhōngyī xué), binlerce yıldır Çin'de geliştirilen ve uygulanan geleneksel tıbbi uygulamaların bütününü tanımlamaktadır.
Gelendost: Gelendost, Isparta ilinin bir ilçesidir.
Gelengi: Gelengi ya da Geleni (Spermophilus), sincapgiller (Sciuridae) familyasının yer sincapları (Marmotini) oymağından Kuzey yarıkürede yayılım gösteren 38 türü olan kemirgen cinsidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir