Mezar Bekçisi Türk Filmi

Sponsorlu Bağlantılar
aile ama belli bey bu bursa daha diye gece gibi giricek halde hep oha olay olur ona sabah ter zaman Mezar Bekçisi Türk Filmi Mezarlık Bekçisi Filmi mezarlık bekçisi türk filmi mezar bekçisi türk fil..Mezarlık Bekçisi

Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii” diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: “Çok üşüyorum baba. N’olur üstümü ört!” Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, “Nereye bey bu saatte?” demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış.oha oha oha oha

Etiketler:mezarlık bekçisi türk filmi mezar bekçisi türk filmi mezarlık bekçisi filmi mezarlık bekçisi mezarlıklar bekçisi mezar bekçisi bursada mezarlık bekçisi bursadakı mezarlık olayı rüyada mezarlık bekçisi görmek mezarlik bekçisi rüyada mezar bekçisi görmek ruyada mezarlık bekcisi gormek ruyada kendini mezarlik bekcisi gibi gormek bursa mezarlık bekçisi stv filmi mezarlık bekçisi rüyada mezarlık bekçisi ölülerin mezardan kalktıgı filmler mezarlıkbekcisifilmi türk filmi mezarlık bekçisi filmi bursada mezar olayı
Mezar-ı Şerif: Mezar-ı Şerif, (), Afganistan'ın kuzeyinde Belh Vilayeti'nin yönetim merkezi olan şehir.
Mezarlık: Ölülerin defnedildiği mezarların oluşturduğu gömü alanı.
Pentagram (müzik grubu): Pentagram ya da Mezarkabul, kuruculuğunu Hakan Utangaç ve Cenk Ünnü'nün yaptığı heavy metal grubu. Müziğinde yoğun şekilde oryantal ve Türk Halk Müziği etkileri vardır.
Mezarını Derin Kaz: Mezarını Derin Kaz, 1994 İngiltere yapımı gerilim-kara komedi filmidir. Özgün adı Shallow Grave olan film çevrildikten bir yıl sonra 29 Eylül 1995'te Türkiye'de gösterime girmiştir.
Türkiye: Türkiye veya resmî adıyla Türkiye Cumhuriyeti (), başkenti Ankara olan ve Eski Dünya karaları denilen Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının birbirine en çok yaklaştığı noktada bulunan ülke.
Türkiye'nin köyleri: Türkiye'nin köyleri, Türkiye'de kırsal nüfusun yaşadığı yerleşme birimlerinden köy kanununun uygulandığı ve köy olarak tarif edilen sayısı 2010 verilerine göre 34.247'dir.
Karasal iklim: Karasal iklim: Kıtaların orta kesimlerinde deniz etkisinden uzak yerlerde, ve Kuzey Yarımküre'de etkili olan iklim çeşitidir.
Türkiye'de Karadeniz iklimi: Karadeniz iklimi (Okyanusal İklim veya Ilıman Deniz İklimi) asıl olarak Karadeniz Bölgesi'nde ve Marmara Bölgesi'nde Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Anadolu Dağları'nın Karadeniz’e bakan yamaçlarında görülür.
Türkler: Türkler veya Türkiye Türkleri, çoğunlukla Türkiye ve Osmanlı İmparatorluğu'nun eski topraklarında yaşayan, Türk halkıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir