Microsoft Office 2010 Türkçe Dil Paketi İndir

Sponsorlu Bağlantılar
almanca diger dil edin gecis gibi ilk kabul kapali kontrol language pack microsoft microsoft office office microsoft olsun seyi ya yani Microsoft Office 2010 Türkçe Dil Paketi İndir Office 2010 Türkçe Dil Paketi microsoft office 2010 türkçe dil paketi microsoft ..

Microsoft Office 2010’da Dil Paketi Kurulumu

Dil Paketi (Language Pack) nasil kurulur?

Kullanilan Office 2010’da baska bir dil daha eklemek icin neler yapilmasi gerekli?

Aciklama:
Türkce ya da baska bir dilin imla hatalarini kontrol edebilmek icin, dil paketinin kurulmasi gerekiyor.

Asagidaki anlatim Almanca görünümlü Office 2010’u Türkce görünümlü yapabilmek icin.

Almanca Office 2010’da görünüm degisikligi yapmadan, Türkce imla hatalarini gidermek icin
dil paketinin kurulmasi gerekli.

Eger sorun olursa Überprüfen, Sprache, Sprache für Korrekturhilfen festlegen yerinden “Türkisch” secilmesi gerekiyor.
Dikkat edin, winword giciklik yapip tekrar Almanca’ya gecebilir. Yazdiklarinizi markieren yapip, tekrar Türkisch secin.
Almanca mi Türkce mi yazdiginizi devamli kontrol edebilmek icin resimdeki ayarlara bakin.

Örnek:
Almanca’dan Türkce’ye gecis (Türkce Paketini indirdim)
Kurulumdan önce Office 2010 kapali olsun.
Yani acikda Excel, Word…dosyalari olmasin.

1. Buradaki dosyanin icinde linkler var, gerekli paketi indiriyoruz.
2. Download bitince, indirdigimiz seyi calistiralim.
3. Resimlerdeki gibi devam edelim.

….Ilk secenegi aliyoruz

….Sözlesmeyi kabul et ve Devam

….Simdi yükle

…Kapat

4. Kurulan dil paketini kullanmak icin
WINDOWS 7: Start, Alle Programme, Microsoft Office, Microsoft Office 2010-Tools
Microsoft Office-2010-Spracheinstellungen

5. Asagida bir kac resim eksik, uyarilari almadim. Uyarilari Ja ve OK ile geciyoruz

….Isaretli yerleri “Als Standard festlegen”

PCyi kapat ve tekrar ac. Artik Office 2010 görünümü ile Türkce.
Diger dilleri kullanmak isteyenler, ayni sekilde gerekli paketi indirip kurmalari gerekiyor.

Etiketler:microsoft office 2010 türkçe dil paketi microsoft office 2010 türkçe dil paketi indir office 2010 türkçe dil paketi office 2010 nasıl türkçe yapılır office 2010 türkçe dil paketi indir office 2010 dil paketi indir office 2010 dil paketi office 2010 almanca dil paketi office 2010 turkish language pack office 2010 arapça dil paketi office 2010 dil değiştirme office 2010 dil paketi yükleme office 2010 language pack turkish microsoft office 2010 turkish language pack microsoft office 2010 nasıl türkçe yapılır office 2010 türkçe nasıl yapılır office language pack 2010 turkish microsoft office 2010 kurulumu resimli anlatım microsoft office 2010 türkçe nasıl yapılır microsoft office 2010 dil paketi
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Microsoft Excel: Microsoft Excel, Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletim sistemleri tabanında çalışmak üzere yazılan ve dağıtımı yapılan bir tablolama programıdır (spreadsheet).
Microsoft Network: (M)icro(s)oft (N)etwork ya da daha çok bilinen adıyla MSN, Microsoft'un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur.
Microsoft Office: Microsoft Office, 1989 yılında Microsoft tarafından tanıtılan, Microsoft Windows ve Mac OS X işletim sistemlerinde birbiriyle ilişkili masaüstü uygulamaları, sunucular ve hizmetler sunan bir ticari ofis yazılım paketidir.
OFLC: Film ve Edebiyat Sınıflandırma Bürosu veya (İngilizce: Office of Film and Literature Classification veya OFLC) Avustralya'da film, video oyunu ve yayımları sınıflara ayırmakta olan Sınıflandırma Kurulu için idari destek sağlayan yasal sansür ve sınıflandırma organıdır.
Office Open XML: Office Open XML ya da bilinen adıyla OOXML, XML tabanlı bir dosya sistemi olup, elektronik belgelerin (grafikler, sunumlar, çalışma kitaplar ve metinler gibi) saklanmasını amaçlar.
Office 2010 SP1: 21 Temmuz 2011'de çıkmış Office 2010 için yeni bir SP (Hizmet Paketi)'dir. Bu ücretsiz güncelleştirme Office 2010 programlarını daha iyi ve daha güvenli hale getiriyor.
Office of Fair Trading: Office of Fair Trading (OFT; Adil Ticaret Ofisi) Birleşik Krallık'ta rekabet hukukunun gereklerinin yerine getirilmesi ve tüketici haklarının korunması ile sorumlu ve "iktisadi düzenleyici kurum" kimliğine sahip resmi kurumu.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir