Miley Cyrus Ailesi

Sponsorlu Bağlantılar
annem annesi asla baba bir bunu insan johanna kimmy kitty mii miley cyrus milka noah cyrus rosel seviyorum yok Miley Cyrus Ailesi Noah Cyrus Vikipedi miley cyrus ve ailesi miley cyrus ailesi noah cyru..Miley Cyrus Ve Ailesi


Babası ile Miley …(küçükkende çok tatlıymış değil mii ?? // ..

Kız kardeşi Noah Cyrus ile birlikte …

Annesi,babası,kız kardeşi ve kuzenleri Johanna ile Kimmy’le birlikte Miley Cyrus ..// :) 😀 :)

Tatlı mı tatlı kuzeni Emyanna Rosel Kitty Cyrus (baba tarafından olduğu için Cyrus soy adlı Kitty , Milka olarak da adlandırılıyor …//


Ünlü Yıldız Miley C’la ilgili herzaman böyle bir gönderme yapıyor:
-Annemden asla utanamam.Taşralı bir terzi olmasında abartılacak birşey yok.İnsan ailesi için bazışeyleri göze alabilmeli.Bunu yapmassa o bir insan değildir.Annem Babam Noah ve diğer kardeşlerim hepinizi seviyorum.

Etiketler:miley cyrus ve ailesi miley cyrus ailesi noah cyrus vikipedi miley cyrus ve babası miley cyrus kardeşleri miley cyrus abisi miley cyrus gerçek babası miley cyrus ve sevgilisi miley cyrus noah cyrus hayatı miley cyrus babası ve annesi miley cyrus gerçek annesi miley cyrus ve gerçek ailesi miley cyrusun gerçek ailesi miley cyrus ve abisi miley cyrus ve kardeşi miley cyrus un abisi miley cyrus un gerçek ailesi miley cyrus ve annesi cyrus ailesi vikipedi
Miley Cyrus: Miley Ray Cyrus, (d. Destiny Hope Cyrus, 23 Kasım 1992) Amerikalı oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı. Cyrus, bir Disney televizyon dizisi olan Hannah Montana'daki Miley Stewart/Hannah Montana rolüyle bilinmektedir.Altın Küre Ödülleri ve Broadcast Film Critics Association Ödülleri'ne aday gösterilmiştir.
Miley Stewart: Miley Ray Stewart Disney Channel'da yayınlanan Hannah Montana isimli dizide Miley Cyrus'ın canlandırdığı kurgusal karakter.
Miley, Sakızını Hazırla: Miley, Sakızını Hazırla, Disney Channel orijinal dizisi Hannah Montana'nın 2. bölümüdür.
Cyrus Vance: Cyrus Roberts Vance (27 Mart 1917-12 Ocak 2002), Başkan Jimmy Carter döneminde 1977'den 1980'e değin ABD dışişleri bakanı.
Cyrus Hamlin: Cyrus Hamlin (d. 1811, Waterford, Maine, ABD) - (ö. 1900, Lexington, Massachusetts, ABD), ABD'li misyoner ve eğitimci.
Cyrus IMAP Sunucu: Cyrus IMAP Sunucu, Pittsburgh, Pennsylvania'da Carnegie Mellon University ismindeki bir araştırma üniversitesi'nin geliştirdiği ve açık kaynak yazılımlı bir IMAP (İnternet Mesaj Erişim Protokolü) Linux/Unix tabanlı sunucusudur.
Kiros Silindiri: Kiros Silindiri, Ahameniş İmparatorluğu zamanından kalma bir tarihi eserdir. Üzerinde Babil çivi yazısı ile yazılmış bir bildiri bulunan, kilden yapılmış fıçı şeklindeki yapıttır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir