Mobil Üç Hilal İndir

Sponsorlu Bağlantılar
bir rapidshare reklam screens wallpaper duvar yada Mobil Üç Hilal İndir Üç Hilal Resmi Wallpaper hareketli wallpaper mobil üç hilal indir üç hilal ..Hareketli Wallpaper

Hareketli wallpaper89 Adet Cep Telofonu Için Hareketli Wallpaper

89 Adet Cep Telofonu Için Hareketli Wallpaper

İNDİR

İphone İçin Duvar Kağıtları


2010 Karma Wallpaper***hareketli Wallpaper (duvar Kağıdı) Ve Korkunç Ekran Koruyucu***

Aşağıdan indirin:

http://rapidshare.de/files/8803168/screens…lpaper.rar.html

Önemli Not:

*Kurulumda, fazlaca reklam içermemesi için, reklamları, toolbarları, haber site aboneliklerini… falan seçmeyin.
*Masaüstü görüntüsü; güzel bir şelalede balıklar ve kuşlar.
*Ekran koruyucuyu ise biraz korkunç, kurup çalıştırınca, -özellikle- kapatırken korkabilirsiniz. Normalde bir mezarlık görüntüleri ruhlar neyim var. Şimdiden söyleyim.

Özellikle, böyle hareketli masaüstü resmi çoktandır arıyordum.
Bunun gibi değişik hareketli resim yada değişen, dönen yazılı masaüstü teması olan varsa burda link verilirse memnun olurum.

Ekran görüntüleri:

hareketli wallpaper
korkunç ekran koruyucu

Etiketler:hareketli wallpaper mobil üç hilal indir üç hilal resmi wallpaper üç hilal animasyon duvar Hilal ekran koruyucu indir üç hilal animasyon 3 hilal hareketli duvar kagitlari cep telefon icin korkunc duvar kağıdı uc hilalli ekran kağıdı hareketli walpaper Cep telefonuna uc hilal indir cepte bedava üç hilal resimleri indir 3 hilal wallpaper 3 hilal fotolari indir üç hilal cep tel duvar resimleri ekran koruyucu üç hilal Cep.89.indir. mobil hareketli wallpaper cep telefonu avatar hareketli çep telefonu duvar kağıdı animasyon üç hilal
Mobilya: Mobilya, oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçlarla donatılmasına yarayan eşya.
Hücresel ağ: Bir hücresel ağ, birkaç radyo hücresi (kısaca "hücre" de denir) kullanılarak yaratılmış bir kablosuz ağ tipidir.
Mobile Suit Gundam 00: , Japonya'da yayımlanmakta olan TV animesi.
Cep telefonu: Cep telefonu, kolayca taşınabilen, geniş kapsama alanlı, kablosuz telefon sistemini kullanan bir iletişim ve multimedya aygıtı.
Mobile, Alabama: Mobile ABD'nin Alabama eyaletinde yer alan bir şehirdir. Eyaletinin en kalabalık üçüncü şehridir. Ayrıca Mobile County'nin de idare merkezisir.
Hilâl: İki dairenin iç içe girmesi ve fakat dairelerin merkezlerinde çakışmaması durumunda oluşan şekil.
Hilal Cebeci: Hilal Cebeci (d. 3 Temmuz 1976, İstanbul), Türk pop şarkıcısı.
Hilal Bulutsusu: Hilal Bulutsusu (NGC 6888 veya Caldwell 27) Kuğu takımyıldızı yönünde ve yaklaşık 5000 ışık yılı uzaklıkta bulunan bir salma bulutsusu.
Hilal taktiği: Hilal Taktiği veya Kurt Kapanı, düşmanı çevreleyerek yok etmeyi amaçlayan bir askeri taktik. Osmanlı Devleti ve ondan önceki Türk devletleri tarafından sıklıkla kullanılırdı.
Kızılay: Kızılay şu anlamlara gelebilir;
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir