Most Wanted İstanbul İndir

Sponsorlu Bağlantılar
ayka bomba filehosting game herkes istanbul murat need for speed oyun hileleri oyun indir oyunlar v1 Most Wanted İstanbul İndir Nfs İstanbul İndir nfs most wanted yamaları most wanted istanbul indi..İşte Bomba Nfs Most Wanted Hacı Murat Yama

Hacı Murat V1 : RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

Hacı Murat V2 : RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

Hacı Murat V3 : RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

Yapılışı:
Bu yamayı çalıştırabilmeniz için en önce “Mod Loader” programını yüklemeniz gerekir. Modloader indirmek için Buraya tıklayın

Mod Loader.rar dosyasını Most Wanted oyununun kurulu olduğu yere atın, sağ tıklayın, Buraya çıkar(İngilizcesi: Extract Here)a tıklayın. Bundan sonra oyuna Start NFS MW Mod Loader.bat dosyasından girilecek. Yani masaüstüne kısayol göndermenizde fayda var.

Mod Loader yüklenince oyunun açılışı bu resimdeki gibi olacak:

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 800×600

sonra yukarıdaki download linkinden indirdiğiniz dosyanın içinden çıkan “ADDONS” klasörünü Most Wanted’ın kurulu olduğu yere kopyalayın ve “Tümüne evet”e tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Mod Loader kullanabilmek için NFS Most Wanted v1.3 patch yüklemeniz gerekir RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

ÖNEMLİ NOT2: ARABALARIN ORJİNALİNE KESİNLİKLE DOKUNMAYINIZ.

Alıntıdır.Kendim denedim çalıştı.Yapamayan arkadaşlar burdan yazsınlar yardımcı olurum.

Eee artık bi rep verirsiniz:D

Nfs Most Wanted İstanbul Yaması İndir

-|-İNDİR-|-

NFS Most Wanted İstanbul yaması – Ayka.org || Oyun indir, oyun *****, nocd, ******, şifre, oyunlar, oyun hileleri

Linkler Yenilendi Edit World Power

BEN BEĞENDİM TAVSİYE EDERİM

Tüm Need For Speed Hastaları Buraya ( Trainer-yama-araclar )

Bunu açmamın sebebi forumda çok dağınık şekilde bulunan nfs yama save game tariner vb gibi konuları tek başlık altında toplamak.herkes istediği nfs serisindeki garajını burda paylaşabilir.yoruma açabilir.sorularını sorunlarını paylaşabilir.elindeki yama save game tariner veya diğer yamaları burda paylaşıma açabilir.. konu sabitlenirse herkes aradığını çok rahat bir şekilde bulacağından eminim. hadi bakalım show tıme…
:yuppi:

Buyrun bunlarda ilk paylaşımlarım
:)

Nfs Most Wanted İstanbul Yaması

-|-İNDİR-|-

NFS Most Wanted İstanbul yaması – Ayka.org || Oyun indir, oyun *****, nocd, ******, şifre, oyunlar, oyun hileleri

BEN BEĞENDİM TAVSİYE EDERİM

Nfs Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması

NFS Most Wanted Tofaş Şahin Yaması indir-Most Wanted Tofaş Şahin Yaması-Tofaş Şahin Yaması indir

Tofaş’ın yıllar önce üretimine son verdiği Şahin marka otomobili Need for Speed oyununda dünyanın en hızlı spor otomobilleriyle kapışıyor. Need for Speed oyununa Tofaş Şahin’in girmesini sağlayan Türk bilgisayar ve oyun tutkunları Need for Speed Most Wanted’ın Mercedes SL65 AMG isimli aracı değiştirilerek oyuna özel bir Tofaş Şahin hazırlamışlar.


Videosu:http://www.youtube.com/watch?v=xcRdl7FI9ho&feature=player_embedded

YAPILIŞI:

Linkdeki Rar Dosyasından çıkan CARS ve CARS_Replace dosyalarını Most Wantedın kurulu olduğu dosyaya atıyoruz ve değişimi onaylıyoruz.Save Yani Oyun Klasörünü belgelerimdeki Most Wantedın içine atıyoruz ve oyuna giriyoruz.Kariyere basıyoruz.Ve şahin..

DOWNLOAD:

Hotfile.com: 1 klik file hosting: Nfs_Most_Wanted_Sahin.rar

Etiketler:nfs most wanted yamaları most wanted istanbul indir nfs istanbul indir most wanted most wanted istanbul yaması indir need for speed most wanted istanbul yaması need for speed istanbul indir nfs most wanted istanbul indir nfs indir nfs most wanted şahin yaması nfs most wanted istanbul nfs most wanted şahin yaması indir need for speed most wanted istanbul indir gta istanbul indir nfs istanbul yaması need for speed most wanted şahin yaması indir need for speed most wanted indir need for speed most wanted istanbul yaması indir yükle download most wanted yamaları indir nfs most wanted
Wanted (film, 2008): Wanted, Mark Millar'ın yazdığı, J.G. Jones'un kağıda aktardığı 2003 yapımı DC Comics'in çizgi romanı wanted'ın bir uyarlaması olan filmdir.
Wanted Dead or Alive: Wanted Dead or Alive, rock grubu Bon Jovi'nin 1986 çıkışlı üçüncü albümleri Slippery When Wet'in beşinci şarkısıdır ve albümden yayımlanan üçüncü teklidir.
İstanbul (il): İstanbul ili, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi sınırları içinde yer alan, ülkenin en kalabalık ilidir.
İstanbul Üniversitesi: İstanbul Üniversitesi (kısaca İÜ), İstanbul'da bulunan devlet üniversitesidir.
İstanbul Teknik Üniversitesi: İstanbul Teknik Üniversitesi (Teknik Üniversite) ya da kısaca İTÜ, İstanbul, Türkiye'de yer alan 1773 yılında Mühendishane-i Bahrî-i Hümâyûn adıyla kurulmuş devlet üniversitesidir.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, tüm idari ve akademik birimleriyle İstanbul Üniversitesi'nin Beyazıt merkez kampusünde faaliyet gösteren hukuk fakültesidir.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir