Mozilla Firefox 2.0 İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar
ilk tek mozilla firefox Mozilla Firefox 2.0 İndir Gezginler Firefox 2.0 Gezginler mozilla 2.0 indir gezginler mozilla firefox 2.0 in..Mozilla Firefox 2.0 Fınal Download / İndir.

Mozilla Firefox 2.0 FINAL Download / İndir.

Final Sürümü İlk & Tek Webhattin'da

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.or…Setup%202.0.exe

Etiketler:mozilla 2.0 indir gezginler mozilla firefox 2.0 indir gezginler firefox 2.0 gezginler firefox mozilla 2.0 download gezginler mozilla 2.0 gezginler hangi hayvansınız firefox 2.0 indir gezginler firefox 2 mozilla firefox 3.6 indir gezginler monzilla 2.0 türkçe gezg
Mozilla Firefox: Mozilla Firefox ya da kısaca Firefox, (kısaltma: Fx), Mozilla tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir ağ tarayıcısıdır.
Mozilla Thunderbird: Mozilla Thunderbird açık kaynaklı dağıtılan ve Mozilla tasarısının bir türev ürünü olarak geliştirilen e-posta ve haber öbeği istemcisidir.
Mozilla Vakfı: Mozilla Vakfı, kar amacı gütmeyen ve açık kaynak Mozilla tasarılarına destek sağlayan bir kuruluştur. 15 Temmuz 2003'te kurulmuştur.
Mozilla Sunbird: Mozilla Sunbird, tüm platformlarda çalışabilen bir takvim uygulamasıdır. Mozilla Vakfı, Sun Microsystems ve pek çok gönüllü tarafından geliştirilmektedir.
Mozilla Firefox: Mozilla Firefox ya da kısaca Firefox, (kısaltma: Fx), Mozilla tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir ağ tarayıcısıdır.
Firefox eklentileri listesi: Bu liste bilinen bazı Firefox eklentilerinin listesidir. Birçok Mozilla Firefox eklentisi SeaMonkey tarayıcısında da çalışır.
Firefox Sync: Firefox Sync, orijinal ismiyle Mozilla Weave, Mozilla Firefox için yazılmış bir eklentidir. Firefox Sync, kullanıcıların yer imlerini, tarayıcı geçmişini, tarayıcı ayarlarını, şifreleri, otomatik doldurulan formları ve en son açılmış 25 sekmeyi birden fazla bilgisayarda senkronize etmeye olanak tanır.
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir