Mozilla Video İzleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar
adobe beta bu firefox flash player 10 gibi halde mozilla tek veya yeni Mozilla Video İzleme Sorunu Mozilla Video İzleme Eklentisi firefox video izleme sorunu mozilla video izleme s..Firefox’ta Flash Sorununa Son!

Açık kaynak kodlu tarayıcıda video izleyemiyorsanız ses sorununun yanı sıra görüntüde donma yaşıyorsanız işte size çözüm. Hem de 1 dakikada.

Firefox’un Flash ile olan sorunu halen devam ediyor. Açılır bir Flash uygulamasının altında kalan alana müdahale edememenin yanı sıra en çok yaşanan sorunlardan biri de; akıcı veri ileten uygulamaların çalışmaması.

Örneğin ziyaret ettiğiniz bir web sitesinde video izlerken veri yüklenmeye devam ettiği halde görüntünün donduğunu veya sesin gelmediğini görebilirsiniz.

Sorun Adobe’de

Açık kaynak kodlu olan hızlı tarayıcı bu sorunlar olduğunda çekilmez bir hal alıyor. Firefox’un sahibi olan Mozilla Vakfı bu sorunların kaynağı olarak Flash’ın sahibi olan Adobe firmasını suçluyor.

Adobe yeni yayınladığı bir Beta sürümle bu sorunu şimdilik çözmüş gibi görünüyor.

Çözüm Nedir?

Yapmanız gereken tek şey yeni yayınlanmış olan ve beta sürümü bulunan Flash Player’ı indirip kurmak.

Flash Player 10 Beta 2’yi indirmek için buraya tıklayın

Etiketler:firefox video izleme sorunu mozilla video izleme sorunu mozilla video izleme eklentisi firefox video izlerken donuyor firefox flash player sorunu mozilla firefox video izleme sorunu mozilla video izlerken donuyor mozilla video açma sorunu mozilla firefox video izlerken donuyor mozillada video izleme sorunu firefox donma sorunu çözümü firefox video sorunu internette video izlerken donuyor firefox flash player donuyor firefox video donuyor mozilla video donması video izlerken firefox donuyor firefox video oynatma sorunu mozilla videolarda donma firefox video izleme eklentisi
Mozilla Firefox: Mozilla Firefox ya da kısaca Firefox, (kısaltma: Fx), Mozilla tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir ağ tarayıcısıdır.
Mozilla Thunderbird: Mozilla Thunderbird açık kaynaklı dağıtılan ve Mozilla tasarısının bir türev ürünü olarak geliştirilen e-posta ve haber öbeği istemcisidir.
Mozilla Vakfı: Mozilla Vakfı, kar amacı gütmeyen ve açık kaynak Mozilla tasarılarına destek sağlayan bir kuruluştur. 15 Temmuz 2003'te kurulmuştur.
Mozilla Sunbird: Mozilla Sunbird, tüm platformlarda çalışabilen bir takvim uygulamasıdır. Mozilla Vakfı, Sun Microsystems ve pek çok gönüllü tarafından geliştirilmektedir.
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir