Msn Açılımı

Sponsorlu Bağlantılar
daha google internet servis microsoft microsoft network motoru msn net passport sesli windows live messenger ya Msn Açılımı Msn Nin Açılımı msn nedir msn açılımı msn nin açılımı msn nin açı..Msn Nedir? – Msn’nin Açılımı Nedir?

MSN Neyin Kısaltılmışıdır? – Msn Ne Demektir?

Microsoft Network ya da daha çok bilinen adıyla MSN, Microsoft’un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur. MicroSoft Network kelimelerinin kısaltılmış hâlidir. 24 Ağustos 1995 tarihinde Windows 95 işletim sistemi ile birlikte çıkmıştır. 2006 yılında MSN hizmetlerinin çoğu Windows Live bünyesine katılarak yeniden adlandırılmıştır.
İnternet servis sağlayıcısı olarak ta hizmet verir. Ayrıca .NET Passport hizmetinin belkemiğidir. Google’ın arama motoru teknolojisindeki tekelini kırmak ve arama motoru piyasasından pay kapmak amacıyla MSN Search hizmeti geliştirilerek hizmete sunuldu. Arama motoru hizmetinin yanı sıra bir portal olarak haber, video, yaşam gibi çeşitli konularda gezginlerine çeşitli bilgiler sağlar.
Windows Live Messenger, en çok kullanılan anında mesajlaşma, sesli-görüntülü iletişim ve dosya transferi programlarından biri olsa da MSN Search gibi diğer hizmetler fazla tutulmamıştır.

Etiketler:msn nedir msn açılımı msn nin açılımı msn nin açılımı nedir msn açılımı nedir msn açilimi msn in açılımı msnnin açılımı mns nedir msn nedi msn acilimi nedir msnnedir MSN NEDİR msnnin açilimi msn acılım mns mobilya açılımı Msn nin ingilizce açılımı msnin açılımı msn nin uzatılışı msn nedir*

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir