Msn Gizli Soru Bulma

Sponsorlu Bağlantılar
ba cak denetim diski ekin f8 imdi ktan mail mak masas msn msnmesenger nce ndan posta siyah veya yeni zaman Msn Gizli Soru Bulma Çalınan Msn Yi Kurtarma Yolları msn şifresi unutulursa msn gizli soru bulma çalına..Çalınan Msn Yi Geri Alma

Arkadaşlar artık Hackerlar zor durumda. Çünkü istedikleri mail’leri hacklesinler ve msn ile ilgili tüm bilgileri değiştirsinler(şifre,gizli soru) çalınan msn geri alınabiliyo. Hem de programsız ve çok kolay bir yöntemle.

Öncelikle mail hesabınızı açın.Yani Hemen Şimdi.
seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum Bu yolu izleyin!

Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!

Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.

MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın (sakladığınız parola sıfırlama linki) ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.
Sizde yazın ve DİKKAT: Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir! O yüzden birden fazla linki saklayın (Ne olur ne olmaz)

Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:
Profilinizi!
Gizli sorunun cevabını!
Diğer e-posta adresini falan filan …
emeğe saygı lütfen…

Bilgisayarda Şifre Verken Şifre Girmeden Oturum Açın(programsız)

önce bilgasayarı açma tuşuna basarmaz basmaz F8 veya F11 tuşlarından birine sürekli basın basın çekin sonunda bir çok seçenek olan bir ekran çıkıcak en üstteki güvenli moda girin oradan oturum açmak istediğiniz diski seçin ve içinden adminstratora girin ve masaüstü gibi çıkan siyah ekranda başlat-denetim masası-kullanıcı hesapları yeni oturum aç deyin ve ayarları yaptıktan sonra şimdi bir oturumunuz var

Etiketler:msn şifresi unutulursa msn gizli soru bulma çalınan msn yi kurtarma yolları msn gizli sorusunu nasıl buluruz msn gizli soru kırma msn hotmail çalınan şifre nasıl değiştirilir hotmail gizlilik sorusu bulma calinan msn hesabi bulma gizli soruyla msn şifresi değiştirme msn şifresi unutulursa ne yapılır facebook ve hotmail şifresi unutulursa ne yapılır hotmail gizlilik sorusundan acma gizli sorum değişti msn çalındı geri almak msn şifremi unuttum güvenlik sorusu sormuyor msn gızlı sorunu kırma calınan msn sıfre degıstırme msn şifre unuttum güvenlik sorusu sormuyor msn sıfırlayıp yeniden açmak parola geri al webhatti.com messenger calınan sayfayı gerialma
Gizli Dosyalar: Gizli Dosyalar (The X-Files), Chris Carter tarafından yapılan, 1993-2002 arasında yayımlanan bir bilim kurgu, televizyon dizisi.
Gizli Yüz (film): Gizli Yüz, senaryosunu Orhan Pamuk'un yazdığı, yönetmenliğini Ömer Kavur'un yaptığı 1991 yapımı Türk filmidir.
Gizli Haberalma Servisi: Secret Intelligence Service (Gizli Haberalma Servisi), MI6 (Military Intelligence Section 6) (Askeri İstihbarat Bölüm 6) olarak bilinir.
Gizli Teşkilat (film): Gizli Teşkilat, 1959 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı North by Northwest olan film Türkiye'de 13 Ocak 1962'de sinemalarda gösterime girmiştir.
Gizli müşteri: Gizli müşteri veya daha doğru bir tanımla gizli denetçi, özellikle özel sektörde müşteriye doğrudan hizmet veren çok şubeli firma şubelerine sıradan bir müşteri olarak girerek hizmet kalitesini değerlendiren görevli.
Bulmaca: Bulmaca, oyuncuların zeka, mantık, dikkat ve hafıza gibi zihinsel yeteneklerini kullanarak çözdükleri; yazılı, sözlü veya mekanik formatlardaki problemlerden oluşan genellikle tek kişilik oyun.
Bulmastif: Bulmastif, İngiliz bekçi köpeği.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir