Msn Şifremi Değiştirmek İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar
eski gelen ilk kolay gelsin mail msn olay parola secret question sol www hotmail com yeni yere Msn Şifremi Değiştirmek İstiyorum E Posta Şifre Değiştirme Kolay Gelsin Www Hotmail Com Secret Question msn şifre değiştirmek istiyorum msn şifremi değişt..Msn Şifresini Değiştirmek İsteyenler Buyrun((resimli Anlatım))..!!

İlk olarak hesabınızı açın ve “MAIL” yazan yere tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda sağ üst köşede “OPTIONS (Seçenekler)” yerini göreceksiniz, ona tıklayın.


Bu işlemden sonra karşınıza gelen ekranda sol taraftaki listede, en üstte bulunan “PERSONAL (Kişisel)”yazan yere tıklayın ve daha sonra “Password” e basın. Bundan sonra karşınıza çıkan ekranda şifrenizi değiştirebilirsiniz.

OLAY BU KADAR KOLAY GELSİN…!!! =)=)

Msn'de Şifre Değiştirme,gizli Soru Değiştirme,dili Değiştirme

ŞİFRE DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan Parola(password) a tıklayınız.Buraya girip eski ve yeni şifrenizi yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece şifreniz değişmiş oldu.

GİZLİ SORU DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan gizli soru(Secret Question) a tıklayınız.Buradan da şifrenizi yazıp gizli sorunuzu seçip ve cevabını yazarak devam(continue) a tıklayınız.Böylece gizli sorunuz değişmiş oldu.
DİLİ DEĞİŞTİRME

İlk olarak http://www.hotmail.com 'a giriyoruz ve üye girişini yapıyoruz.Üye girişi yapıldıktan sonra sağ üst tarafta seçenekler(options) ve help(yardım) yazıyor.Buradan seçenekler(options) a tıklıyoruz.Açılan sayfadan sol tarafta kalın yazılmış bir menü görüceksiniz.Buradan Kişisel (Personel) yazısına tıklayınız.Açılan sayfadan dil(Language) 'e tıklıyoruz.Buradan da istediğiniz dili seçip tamam(ok) a basıyoruz.Böylece dil değişmiş oldu.

***EMEĞE SAYGI***

Msn Şifremi Unuttum Acil Yardım ! :(

Msn şifremi unuttum napmam lazım gizli yanıtıda bilmiyorm nasıl ulaşabilrim beyler :S

Şifre Değiştirme

Şifre Değiştirme(resimli)

Bu gün şifre değiştirecektim bir hizmetim olsun dedim bütün adımları sizlerle paylaşmak istedim

Biliyorum aynı konu var ama benimki daha detaylı 😥 😳 😈

ilk önce sitemize giriyoruz http://www.silkroadonline.net

sonra asagıdaki resimdeki kırmızı dikdörtgenle belirli botuna tıklıyoruz

Karşımıza gelen pencerede kırmızı dikdörtgenle işaretli butona tıklayın

sonrasında gelen pencerede ikinci kısımda(change password) istenen bilgilerimizi giriyoruz ve kırmızı dikdörtgene tıklıyoruz :mrgreen:

ve son adım karsımıza gelen yerde gizli sorumuzu giriyoruz kırmızı dikdörtgenle isaretli yere tıklıyoruz :mrgreen: :mrgreen:

ve son olarak bir pencere geliyor isleminiz gerceklesti diyor ingilizce confirme basıyoruz
sifremiz değişti bu kadarcık.
Konu Sabitlenmeli

Etiketler:msn şifre değiştirmek istiyorum msn şifremi değiştirmek istiyorum e posta şifre değiştirme e posta şifre değiştir msn gizli yanıt değiştirme resimli anlatım msn şifremi sıfırlamak istiyorum msn şifresini değiştirmek istiyorum e-posta şifre değiştirme e mail şifre değiştirme msn parola sıfırlama linki msn şifre değiştirme resimli alternatif e posta ile şifre değiştirme msn şifre sıfırlama msn hesap bilgileri nerede msn gizlilik sorusunu değiştirme resimli anlatım msn şifresi değiştirmek istiyorum msn parola sıfırlama resimli anlatım e-mail şifre değiştirme messenger şifremi değiştirmek istiyorum msn şifresi değiştirme resimli anlatım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir