Müslüm Gürses Feryat

Sponsorlu Bağlantılar
askin beni bulbul erdi garip imis murada oyle zor Müslüm Gürses Feryat Müslüm Gürses Aşk Şarabı müslüm gürses feryat feryat müslüm gürses feryat m..

Sevda Yüklü Kervanlar – Müslüm Gürses

Sevda Yüklü Kervanlar – Müslüm Gürses

Sevda yuklu kervanlar
Hergun kapindan gecer
Ask sarabi icenler
Senin derdine duser

Bu han garip yatagi
Bulbul derdim ortagi
Askin soyletir beni
Feryat feryat

Sevdan oyle zor imis
Dusmeden bilemezsin
Eller erdi murada
Ben ermedim murada

Bu han garip yatagi
Bulbul derdim ortagi
Askin soyletir beni
Feryat feryat

Etiketler:müslüm gürses feryat feryat müslüm gürses feryat müslüm gürses aşk şarabı feryat feryat müslüm gürses müslüm gürses aşkın söyletir beni feryat feryat Ask sarabi icenler muslum gurses müslüm gürses aşkın söyletir beni feryat feryat dinle müslüm gürses bu han garip yatağı dinle bu han garip yatağı dinle aşk şarabı içenler feryat feryat dinle buhan garip yatağı dinle aşkın söyletir beni feryat feryat müslüm dinle youtube youtubemüslümgürses muslum gurses ask sarabi youtube müzik dinleferyat müslüm aşkın söyletir beni feryat feryat dinle cengiz kurtoğlu aşk şarabı içenler feryat müslüm gürses aşk şarabı beni müslum gurses derdin söyletir beni feryat müslüm gürses feryatferyat
Müslüman: Müslüman, İslam dinine mensup kişi demektir. İslam inancına göre, Allah'a ve Allah'ın birliğine, Muhammed'in son peygamber olduğuna inanan kimselere denir.
İslam: İslam, İslamiyet veya Müslümanlık (Arapça: / el- islām), tek tanrı inancına dayalı en yaygın İbrahimî dinlerden biri.
Müslüm Gürses: Müslüm Gürses, (d. 7 Mayıs 1953, Fıstıközü, Halfeti - Şanlıurfa, Türkiye) Gerçek adı Müslüm Akbaş'tır.
Müslüman Kardeşler: Müslüman Kardeşler (Arapça: الإخوان المسلمون, İhvanü'l-Müslimin), Hasan el-Benna'nın 1928'de Mısır'ın İsmailiye kentinde kurduğu dinsel siyasi örgüt. Modern bir İslam toplumu kurulabilmesi için Kur'an ve Sünnet'in kılavuzluğuna dönülmesini savunan hareket Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da geniş taban bulmuştur. Halk içinde güçlü bir yere sahiptir. Özellikle Arap Baharı döneminde İslam dünyasının en önemli hareketi haline gelmiş ve güçlenmiş ve Müslümanlar'ın yaşadığı hemen her ülkede örgütlenmiştir.
Gürses, Demre: Gürses, Antalya ilinin Demre ilçesine bağlı bir köydür.
Gürses, Çınar: Gürses, Diyarbakır ilinin Çınar ilçesine bağlı bir köydür.
Feryat (gazete, Kıbrıs): Feryat veya Feryad, Kıbrıs'ta yayımlanmış bir gazeteydi. 11 Aralık 1899'da ilk sayısı çıkmış olup, on beş günde bir yayımlanmaktaydı.
Feryat Gazetesi: Feryat Gazetesi, aşağıdaki anlamlara gelebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir