Mustafa Sandal Araba Şarkı Sözü

Sponsorlu Bağlantılar
ama bana bile bu defa diye gaza gerek kal kere mustafa sandal yok Mustafa Sandal Araba Şarkı Sözü Mustafa Sandal Araba Sarki Sözü mustafa sandal araba sözleri mustafa sandal araba ..Mustafa Sandal – Araba Şarkısının Sözleri;

Mustafa Sandal – Araba şarkısının sözleri;
Gönül ister aradığını
Hep mi bekler hep mi bulamaz
Gönül ister tanıdığını
Hiç mi bilmez hiç mi soramaz

Beni alsa nafile nafile
Yerime bir şey koyamaz
Yalvarsam da kal diye kal diye
O yerinde hiç duramaz

Onun arabası var güzelmi güzel
Şöförü de var özel mi özel
Bastı mı gaza gidermi gider
Maalesef ruhu yok
Onun için hiç mi hiç şansı yok

Mustafa Sandal – Aşka Yürek Gerek Şarkısının Sözleri;

Mustafa Sandal – Aşka Yürek Gerek şarkısının sözleri;
Kaç kere kırık hayallerin peşine düştüm ben
Kaç kere bile bile savaşa girdim ben

Korkma çok sürmez
Aşk bu öldürmez
Kimseler duymaz
Yine de ağla istersen çare olmaz

Aşka yürek gerek anlasana
Her defa yanıyorum ama gitmeliyim
Yaranı sarıp acını dindiremem
Bak bana ben acının ta kendisiyim

Kaç kere yasak oyunları oynadım durdum
Ne kimseye bir soru sordum ne de bir cevap buldum

Korkma çok sürmez
Aşk bu öldürmez
Kimseler duymaz
Yine de ağla istersen çare olmaz

Aşka yürek gerek anlasana
Her defa yanıyorum ama gitmeliyim
Yaranı sarıp acını dindiremem
Bak bana ben acının ta kendisiyim

Etiketler:mustafa sandal araba sözleri mustafa sandal araba şarkı sözü mustafa sandal araba sarki sözü araba mustafa sandal sözleri araba sözleri mustafa sandal araba mustafa sandal şarkı sözü mustafa sandal araba sözü mustafa sandal araba şarkı sözleri MUSTAFA SANDAL ARABA UZUN SÖZLERİ mustafa sandal araba sozleri mustafa sandal araba lyrics mustafa sandal araba sözler mustafa sandalın araba şarkısı sözleri musata sandal araba sözleri mustafa sandal onun araba sözleri mustafa sandal araba sozu mustafa sandalın araba sözü MUSTAFA SANDAL ARABA SÖZLERİ mustafa sandal araba sozlerı mustafa sandal araba sarki sozu
Mustafa Kemal Atatürk: Mustafa Kemal Atatürk (Nüfus kâğıdında Kamâl Atatürk) (d. 1881, Selânik – ö. 10 Kasım 1938, İstanbul), Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı olan Türk siyasetçi ve devlet adamı.
Mustafakemalpaşa: Mustafakemalpaşa, Bursa iline bağlı bir ilçedir. 60 Bin civarındaki Şehir Nüfusu ve 102.410 İlçe Nüfusuyla Bursa'nın İnegöl' den sonra 2.büyük ilçesidir.
İsmet İnönü: İsmet İnönü (d. 24 Eylül 1884; İzmir - ö. 25 Aralık 1973; Ankara) Osmanlı döneminde albay, Türkiye döneminde orgeneral ve eski Genelkurmay Başkanı olan, cumhuriyetin ilanından sonraki Türkiye'nin ilk başbakanı, ikinci cumhurbaşkanı olan, İstiklal Madalyası sahibi asker ve siyasetçidir.
Mustafa Denizli: Mustafa Denizli (d. 10 Kasım 1949, Alaçatı), forvet mevkiinde oynamış Türk eski milli futbolcu ve teknik direktör.
Sandal ağacı: Santalum album, Santalaceae (zambakgiller) ailesinden tropik bir ağaçtır. Hoş kokusu ve tıbbi yararlılıkları ve kaliteli ağaç dokusu sebebiyle ticari olarak da yararlanılmaktadır.
Sandalye: Sandalye, oturmak için kullanılan bir eşyadır. Genellikle bir kişinin oturabileceği ebatta olup, çeşitli şekillerde ve malzemelerle imal edilebilmektedir.
Sandallar, Mağusa: Sandallar (Yunanca: Σανταλάρης), Kıbrıs'ın Mağusa Bölgesi'ndeki küçük bir köydür. Köyün Türk halkı EOKA-B militanları tarafından katledilmişlerdir.
Sandallar, Çaycuma: Sandallar, Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesine bağlı bir köydür.
Araban, Gaziantep: Araban, Gaziantep ilinin bir ilçesidir.
Arabalar (film): Arabalar (İngilizce: Cars), Pixar yapımı, Walt Disney tarafından dağıtımı gerçekleştirilen, 2006'da yayımlanan Amerikan güldürü ve animasyon filmidir.
Arabaşı: Arabaşı Çorbası, Türk mutfağından bir çorbadır. Çorbanın özelliği ekmek ile birlikte değil, beraberinde hamur yutularak yenmesidir.
Auriga (takımyıldız): Auriga (Arabacı takımyıldızı), modern 88 takımyıldızdan biridir.
Şarkıcı: Şarkıcı, sesini şarkı söylemek veya diğer enstrümanların da yer aldığı bir müzik eserine eşlik etmek için kullanan müzisyen.
Şarkışla: Şarkışla, Sivas ilinin bir ilçesidir.
Söz yazarı: Sözü yazarı kendi veya başkasının söyleyeceği şarkıların söz ve müziklerini yazarak kompoze eden kişidir.
Sarkıt: Sarkıt, (Yunanca'da stalaktos (Σταλακτίτης) "damlama, damlamış" kökünden gelen, genellikle damlataş mağaraları olarak da adlandırılan mağaralarda, mağara tavanından aşağıya doğru sarkan şekillere denir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir