Müzik Dersi Ödev Kapakları

Sponsorlu Bağlantılar



Müzik Ödev Kapakları ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bu yazı Müzik Dersi Ödev Kapakları ve Müzik Ödev Kapakları hakkında bilgiler içerir. Bu not umarım işinize yarar.


Müzik Ödev Kapakları

Müzik Ödev Kapakları
Kapaklar Resim (jpg) Formatındadır Bilgisayarınıza İndirip Elle Yada Paint Programıyla Doldurabilirsiniz

İsim:  Müzik Ödev Kapaklari.jpg<br />
Görüntüleme: 8634<br />
Büyüklük:  40,1 KB (Kilobyte)İsim:  Müzik Ödev Kapaklari 2.jpg<br />
Görüntüleme: 8091<br />
Büyüklük:  22,2 KB (Kilobyte)İsim:  Müzik Ödev Kapaklari 1.jpg<br />
Görüntüleme: 10217<br />
Büyüklük:  34,7 KB (Kilobyte)

Etiketler:Müzik Dersi Ödev Kapakları Müzik Ödev Kapakları Müzik Ödev Kapakları İndir
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
Dersim: Dersim şu anlamlara gelebilir;
Dersim İsyanı: Dersim İsyanı, Dersim Katliamı veya Dersim Jenosidi (Kürtçe:Serhildana Dêrsimê, Zazaca:Terteley Dêrsımi); şu anki adıyla Tunceli ili'nde 1937 yılında merkezi hükümetle Dersim aşiretleri arasındaki anlaşmazlıklar sonucu yaşanan olaylara verilen isimdir.
Öğretmenlik: Öğretmen ya da hoca bir bilim dalını, bir sanatı, bir tekniği veya belli bilgileri öğretmeyi kendisine meslek edinmiş kimsedir, bu mesleğe de öğretmenlik denir.
Dersimiz: Atatürk: Dersimiz: Atatürk Turgut Özakman'ın senaryosunu yazdığı Atatürk'ün hayatını konu alan bir filmdir. Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı filmde Halit Ergenç Atatürk'ü canlandırmıştır.
Dersim aşiretleri: Dersim aşiretleri, Doğu ve İç Anadolu Bölgesinde Tunceli, Sivas, Tokat, Erzincan, Bingöl, Muş, Maraş, Kayseri, Amasya, Gümüşhane, Elazığ, Adana, Adıyaman, Malatya, Ardahan, Erzurum çevresine yayılmışlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir