Müzik Eşliğinde Jimnastik

Sponsorlu Bağlantılar
ama kalk sok Müzik Eşliğinde Jimnastik Jimnastik Hareketleri Ve İsimleri jimnastik çeşitleri müzik eşliğinde jimnastik jimn..

Jimnastik Çeşitleri ( Temel Jimnastik Hareketleri )

Hareketli Müzik eşliğinde bu hareketleri yapabilirsiniz.

Alıntıdır.

Bayanlar İçin Jimnastik Hareketleri Resimli

Bayanlar İçin Jimnastik Hareketleri Resimli
Hanımlar için evde yapabilecekleri temel jimlastik hareketleri

Vücudunu şekle sok
Ama önce kollarını! Uzun zamandır yaptığın diyetlerden sonuç alamıyorsan egzersizlere ağırlık verme zamanı geldi demektir. Özellikle vücudun en zor şekle giren kollarına daha fazla zaman ayırmalısın.

Çömel ve zıpla!
a)Vücudunun ağırlığını tam olarak kollarına ver.
b)Öne doğru zıplayarak ilerle.
c) Ayağa kalk ve kollarını da yukarı kaldırarak zıpla!
Bu hareketi her gün üç set olarak 15 defa yaparsan hem kolların şekillenir hem de karın kaslarını çalıştırmış olursun.

Etiketler:jimnastik çeşitleri müzik eşliğinde jimnastik jimnastik hareketleri ve isimleri jımlastık hareketlerı basit jimnastik hareketleri jimnastik hareketlerinin isimleri cimnastikte yer hareketleri cimnastik yer hareketleri jimnastik hareketleri isimleri jimnastik hareketleri serbest jimnastik duruşları temel cimnastik duruşlarının çeşitleri ve açıklamaları ana jimnastik hareketleri cimnastik hareketleri temel jimnastik duruşları ve isimleri http:www.webhatti.comsaglik113785-jimnastik-cesitleri-temel-jimnastik-hareketleri.html jimlastik hareketler jimnastik hareketleri 30 tane temel jimlastik ve hareketi temel cimnastik vuruşlarının çeşitleri
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
Jimnastik Arkadaşım Bir Maymun: Jimnastik Arkadaşım Bir Maymun ya da kısaca Arkadaşım Maymun, Amerikan animasyon televizyon dizisi. Yapımcılar Timothy Cahill ve Julie McNally Cahill ve yapımcı Cartoon Network Studios'dur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir