Müzik İle İlgili Bilmeceler Ve Bulmacalar

Sponsorlu Bağlantılar
amr amr ringtones conversion program mmf mobile phone windows explorer zil sesleri Müzik İle İlgili Bilmeceler Ve Bulmacalar Musiki Topluluğu Bulmaca müzik bulmacaları müzik ile ilgili bilmeceler ve b..Müzik Bulmaca

işte size güzel bi bulmaca
gerçekten müzkğin her dalıyla ilgileniyorum her grubu sanatçıyı tanırım
müzik benden sorulur diyorsanız alın size bulmaca
aşağıdaki resimdeki her nesen her yer kısacası her şey bir şarkıcyı bi r grubu ifade ediyor
cevabı olan resmi sonra vericem.kolay gelsin :deli:

Wav, Mp3, Wma, Ogg, Ape, Flac Ses Dosyalarından Polifonik Zil Sesleri Yapmaya Yarayan

One-Click Ringtone Converter 1.9 ( WAV, MP3, WMA, OGG, APE, FLAC ses dosyalarından polifonik zil sesleri yapmaya yarayan bir program.)

One-click Ringtone Converter; WAV, MP3, WMA, OGG, APE, FLAC ses dosyalarından polifonik zil sesleri yapmaya yarayan bir program.

Convert any of your audio files to compact-sized WAV, MP3, MMF and AMR ringtones and send them to your mobile phone with this no-frills conversion program. All you need to do is to select audio files directly in “My computer” or Windows Explorer and right-click once to convert them to polyphonic ringtones and upload to phone. You can select entire file or any part you like to convert.

DOWNLOAD

Orjinal link eklenmiştir.
Edit:Alemdar

Etiketler:müzik bulmacaları müzik ile ilgili bilmeceler ve bulmacalar musiki topluluğu bulmaca müzikle ile bulmaca örnekleri muzik bulmacalrı müzikle ilgili bilmeceler bulmacalar ümzik estürmanların bulmacası müzik bulmacası hazırla müzik aletlerleriyle ilgili bulmaca müzik türkü ile bulmacalar müzik bulmacası müzikal bulmacalar müzik bulmacasi hazır müzik bulmacaları müzikle ilgili hazır bulmacalar musıkı toplulugu bulmaca müzik bulmacalarına örnekler bulmaca örnekleri müzik müzik ilgili bulmaca müzik bulmacası bulmaca
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir