Namazdan Sonra Yapılacaklar

Sponsorlu Bağlantılar
allah benden bir ecir ey zaman Namazdan Sonra Yapılacaklar Namazdan Sonra Yapılacak Dualar namazdan sonra yapılacak dua namazdan sonra yapıla..Namazdan Sonra Yapılacak Dua

Namazdan Sonra Duâ

Peygamberimiz -sallallahu aleyhi ve sellem- namaz kıldıkları zaman sağ eliyle başlarını meshederler ve:

Kendisinden başka ilâh bulunmayan Allah’ın adıyle. Rahman ve Rahîm ancak O’dur. Benden üzüntüyü düşünceyi ve hüznü gider ey Rabbim!” (8) derlerdi.
“Farz namazı kıldığınız zaman, her bir farz namazdan sonra on defa:

deyiniz. Böyle diyene bir köle azâd etmiş gibi ecir yazılır.” (9) buyururlardı.

Etiketler:namazdan sonra yapılacak dua namazdan sonra yapılacaklar namazdan sonra yapılacak dualar namazdan sonra türkçe olarak yapılabilecek dua namaz sonrası yapılacaklar namazdan sonra yapilacaklar namazdan sonra yapılacak en güzel dua en guzel namaz sonrasi namazdan sonra yapılan en güzel dua namazdan sonra yapilacak dua namazdan sonra yapılabilecek dualar namazda yapılacak en guzel dua namazdan sonra okunacak kısa dua namazdan sonra yapılacak türkçe dua namazdan sonra yapilan engüzel dualar namazdan sonra yapılan en güzel türkçe dualar namazdan sonra yapilacak en güzel dualar peygamberimizin namazdan sonra yaptığı dualar namazdan sonra yapılacaklar türkçe namazdan yapılabilecek en güzel dua
Sonraki Chao (16 Krallık): Sonraki Chao, İkinci Chao, Hou Zhao (Çince: 後趙; pinyin: Hòuzhào: MS 319 - 351) İkinci Zhao ya da Sonraki Zhao, Çin tarihinde 'Beş Hu Onaltı Krallık (Çince: 五胡十六國) döneminde Hiung-nuların bir kolu olan Jieler (Çince: 羯) tarafından kurulmuş bir devlettir.
Sonraki 11: Gelecek 11(İngilizce:Next Eleven) 11 ülke:
Sonraki Libya genel seçimleri: 2012 Libya genel seçimleri, Libya'da yapılacak olan genel seçimlerdir. Seçimlerin tarih belli değildir.
Sonradan Görme bölümleri listesi: Bu maddede Sonradan Görme dizisinin bölümleri yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir