Nasrettin Hocanın Fıkralarında Verdiği Mesajlar
Nasrettin Hoca Fıkraları

nasrettin hocanın fıkralarında bizlere vermek istediği mesaj nedir

Etiketler:nasrettin hoca fıkraları ve verdiği mesajlar nasrettin hocanın fıkralarında verdiği mesajlar nasreddin hoca fıkralarında vermek istediği mesaj nasrettin hocanın fıkraları ve bu fıkralardan verilmek istene mesajlar nasrettin hoca fıkraları ile ilgili test sorusu nasreddin hoca fıkraları ve verdiği mesajlar nasrettin hoca fıkralarında verilen mesajlar nasrettin hocanın fıkralarında vermek istediği mesajlar nasreddin hocanın fıkraları ve verdiği mesajlar nasrettin hocanın fıkraları nda bize vermek istediği öğütler nasrettin hoca fıkrasında vermek istediği mesajlar nasrettin hocanın fıkraları ve bize vermek istediği mesajlar sabirla ilgili nasrettin hoca fikraları ye kürküm ye fıkrasında verilen mesaj nasrettin hoca fıkraları ipe un sermek resimleri ye kürküm ye kısa fıkrası nasrettin hocanın öğüt verici fıkraları nasrettin hocanın fıkralarından bize verdiği mesajlar nasrettin hocanın fıkraları verdiği mesaj Nasreddin hoca fikralarinda vermek istedigi dersler
Nasreddin Hoca: Nasreddin Hoca (d. 1208 - ö. 1284), (Osmanlı Türkçesi : نصر الدين خواجه , Arapça : نصرالدین veya جحا, Farsça : ملا نصرالدین ) Orta Çağ döneminde Akşehir ve Konya'da, Selçuklu veya Osmanlı Devleti döneminde var olduğuna inanılan mizah figürü.
Nasrettinhoca, Sivrihisar: Nasrettinhoca (yada diğer adıyla Hortu), Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesine bağlı bir beldedir. Eskişehir iline 116, Sivrihisar ilçesine 26 km uzaklıktadır.
Nasrettinhoca: * Nasreddin Hoca - Türk halk kahramanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir