Ne Zaman Öleceksin Testi

Sponsorlu Bağlantılar
alet allah ama azrail bir bu death clock deathclock eden ekim gayetnet genel gibi hani muahaha senem sigara tahmin zaman Ne Zaman Öleceksin Testi Nezaman Ölücem Testi ben ne zaman öleceğim ne zaman öleceksin testi nez..Ne Zaman Öleceksiniz Buyrun Bakın

www.deathclock.com buyrun ama yorumları yazmayı unutmayın

Ne Zaman Öleceksiniz

soruları cevapladıktan sonra mezar taşınızı resim olarak koyarsanız sevinirim…GayetNet üye olmadan test yapılmıyor linki5 dk saklayın sonra üye olun ve yapın …

Ne Zaman Öleceğim? :d

Kadının bırısı bır kaza qecırır ve hastaneye kaldırılır.Hastanede doktorlar amelıyata alınması qerektıqını soylerler ve amelıyata baslarlar.Kadın amelıyatta narkozun etkısıyle Azraıl’ı qorur ve sorar:
”Ne zaman öleceğim?” bunun üzerine Azrail:
”Daha 20 senen var.” demiş.Kadın ameliyattan çıkmıs iyileşmiş ve estetik ameliyatı olmus.Estetıkten sonra kadına araba carpmıs ve ölmüş.
”Hani 20 senem daha vardı.” demiş.
Azrail:Kız ben senı Tanıyamadım,sen ne quzel olmussun.demıss 😀 :muahaha:

Death Clock : Ne Zaman Öleceğim?

kimin ne kadar yaşayacağı elbet bilinmez ama ölümünüze ne kadar kaldığını tahmin eden bir site var. girdiğiniz bilgiler ışığında size tahmini bir tarih söylüyor ve kalan saniyeleriniz geriye doğru saymaya başlıyor.
kilo, boy, doğum yılı, sigara ve genel modunuz gibi girilen bilgiler soncunda kalan zamanın saniye saniye akması insanı biraz tedirgin ediyor. ayrıca sitede ölen ünlülere ait bilgiler de alfabeye göre sıralanmış.

PROGRAM DEĞİL. SİTENİN LİNKİ YANİ BİRŞEY İNDİRMİYORSUNUZ

The Death Clock – When Am I Going To Die?

ben 2057 yılının ekim ayının bir perşembe sabahı ölüyomuşum .. şimdiden Allah rahmet eylesin.. :kork:

Not: çok fazla ciddiye alıp dinide alet ederek abuk cevaplar yazmıyın lütfen, bu sadece eğlence ve ölümü hatırlatma.. .

Etiketler:ben ne zaman öleceğim ne zaman öleceksin testi nezaman ölücem testi öleceğim ne vaxt ne vaxt olecem testi ben ne zaman ve nasıl ölücem mezar taşınızda ne yazılacak testi ne vaxt olecem test ne zaman öleceksin test 2010 ne zaman ve nasıl öleceğim testi ne vaxt olecem
Zaman dilimi: Zaman dilimi herbiri yaklaşık 15 derecelik boylama göre dizilmiş, Greenwich, İngiltere'den başlayan (bakınız UTC), insanların (saatin) bulundukları bölgede ve dünyanın başka bir bölgesinde kaç olduğunu öğrenmelerine yardım etmek için oluşturulan coğrafi yer küre dilimleridir.
Zaman (gazete): Zaman, Türkiye'de yayımlanan günlük gazete. 3 Kasım 1986 tarihinde Fehmi Koru'nun yönetiminde, A. Turan Alkan, Ali Bulaç, Hüseyin Hatemi, Mehmet Şevket Eygi gibi yazarlardan oluşan bir kadro ile yayın hayatına başladı.
Zamanın Akışında: Zamanın Akışında, 1976 Batı Almanya yapımı kült yol filmidir. Özgün adı Im Lauf der Zeit olan film ABD'de Kings of the Road (Tr :Yolun Kralları) adıyla gösterilmiştir.
Zaman serisi: İstatistik, sinyal işleme, ekonometri ve matematiksel finansta bir zaman serisi veri noktalarının sıklığıdır ve düzenli zaman aralıklarında, ardışık zaman alanlarında tipik olarak ölçülür.
Testis: Er bezi veya testis, erkek üreme organlarından penisin her iki yanında yer alan yapılardır.
Testis torbası: Testis torbası veya skrotum, erkek memelilerde penisle birleşik olarak, penis ile anüsün arasında, temel amacı testislerde sıcaklık dengesini korumak olan torbadır.
Testi kebabı: Testi kebabı İç Anadolu Yozgat yöresine ait bir et yemeğidir.
Testis torsiyonu: Testis torsiyonu erkeklerde yumurtalıkların kendi etrafında dönerek spermatik kordonun büzüşmesi sonucu kan dolaşımının bozulmasından dolayı oluşan rahatsızlığa verilen addır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir